Spotkanie po 10 latach


Mieszkaniec amerykańskiego stanu New Hampshire nie spodziewał się, na jakiego psa trafi, gdy przeglądał stronę internetową organizacji pomagającej bezdomnym psom.

Jamie Carpentier stracił swego ulubieńca – wiekowego boksera. Ponieważ tęsknił za obecnością psa w domu, rozglądał się za nowym czworonogiem. Przeglądał strony internetowe zajmujące się pomocą zwierzętom. Trafił na zdjęcia psów do adopcji na stronie Humane Society for Greater Nashua. Jakie było jego zdumienie, gdy na ekranie komputera zobaczył znajomy pysk.

Od razu rozpoznał Ginger – sukę rasy basset, której nie widział od dziesięciu lat, czyli od czasu, gdy się rozwiódł. Ginger została wówczas pod opieką byłej żony Jamiego, który nie wiedział, że kobieta wkrótce po rozwodzie oddała psa parze starszych ludzi.

Starsi państwo z biegiem lat mieli coraz mniej siły na zajmowanie się bassetem. W końcu zdecydowali się oddać psa Humane Society.

Gdy Jamie Carpentier zobaczył Ginger na stronie stowarzyszenia, od razu skontaktował się z jego pracownikami. Ci wysłali mu więcej zdjęć psa z różnych okresów jego życia, co upewniło mężczyznę w tym, że ma do czynienia z Ginger.

Pierwsza wizyta Jamiego u Ginger wyglądała jak spotkanie przyjaciół po latach. Pracownicy Humane Society nie mieli żadnych wątpliwości, że ta para była kiedyś sobie bliska. Suczka od razu rozpoznała głos swojego opiekuna i nie opuściła go już ani na krok. AW

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments