„Spotkanie z psem” i z gwiazdami w schronisku na Paluchu


Warszawskie schronisko dla bezdomnych zwierząt na Paluchu zorganizowało charytatywne wydarzenie pod hasłem „Spotkanie z psem”, podczas którego zbierano karmę dla mieszkających w nim psów. Piękna słoneczna niedziela i udział wielu znanych osób przyciągnął setki warszawiaków, dzięki czemu miski bezdomniaków na długo napełniły się karmą marki TropiDog, która była sponsorem wydarzenia.

Niedziela, 28 września, to był szczęśliwy dzień dla wielu podopiecznych schroniska na Paluchu. Warszawiacy, zachęceni obecnością wielu znanych osób i ciekawym programem wydarzenia pod hasłem „Spotkanie z psem”, licznie wzięli w nim udział. Biletem wstępu była karma dla zwierzaków, więc ich miski napełniły się błyskawicznie.

Podczas imprezy oprócz możliwości skorzystania z porad behawiorysty, weterynarza i żywieniowca, podziwiano pokaz tresury, a miłośnicy serialu „Komisarz Alex” spotkali się z jego czworonożnym bohaterem, owczarkiem Alexem. Przybyłe na event znane aktorki, piosenkarki i dziennikarki, m.in. Joanna Moro, Ania Rusowicz, Katarzyna Dowbor, Małgorzata Pieńkowska, Olga Borys, Ewa Pacuła, wraz ze swoimi pupilami dały minipokaz mody, podczas którego na wybiegu zaprezentowały stylizacje idealne na jesienny spacer z psem. PK

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments