Sprzątnij po swoim psie


Kochasz psy? Chcesz, by inni też mieli o nich dobre zdanie? Zaopatrz się niezwłocznie w specjalne woreczki i nie zostawiaj już więcej psich niespodzianek na trawnikach i chodnikach. Bądź cool!

Czy wiesz, że w dużych miastach psy produkują od kilku do kilkunastu ton odchodów dziennie? Ile by wymyślono akcji, ile by rozdano bezpłatnych woreczków na odchody, nie uda się od razu rozwiązać niezbyt pięknie pachnącego problemu psich kup w miejscach, gdzie spacerujemy lub odpoczywamy.

I nawet pozytywny przesąd, że wdepnięcie w g… przynosi szczęście, nikogo nie przekona, gdy przyjdzie mu się zmierzyć z czyszczeniem butów po wdepnięciu w psią minę. Jeszcze gorzej, kiedy nasze dziecko pobawi się w takim zaminowanym miejscu. A potem my, psiarze, zadajemy sobie pytanie: dlaczego inni ludzie tak nie lubią psów? Dlaczego denerwują się kiedy psy biegają po parkach?

Niesprzątnięcie kupy własnego psa to dzisiaj totalny obciach. Nikt nie chce uprawiać slalomu na chodnikach, nikomu nie podoba się zabrudzony trawnik. Dlatego czytelnikom czasopisma „Mój Pies i Kot” dajemy w prezencie zestaw estetycznych woreczków do sprzątania po swoim psie. Niech to będzie zachęta, by uczynić ten pierwszy krok i stać się lepszym, szanujących innych człowiekiem. Naszą akcję promującą dbanie o środowisko i komfort popiera wiele znanych osób, wśród nich Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Muniek Staszczyk (ich przesłania znajdziesz w najnowszym wydaniu czasopisma „Mój Pies i Kot”), Aneta i Jan Kuroniowie, Agnieszka Włodarczyk i wielu innych.

Pamiętaj, że sprzątając po swoim psie, poszerzasz grono ludzi, którzy lubią te czworonogi. I chronisz wszystkich, także siebie, przed wejściem na śmierdząca minę.

Zatem dołącz do dzielnych psaperów już dziś i odminuj z nami Polskę!

Paulina Król, redaktor naczelna portalu Psy.pl i magazynu „Mój Pies i Kot”

Aktualności o trwającej akcji szukaj na:https://www.facebook.com/events/1497009183926561/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments