Szczeniak dla dziadka

fot. YouTube

Wzruszenie starszego pana, któremu wnuk i jego rodzina przywieźli szczeniaka wzruszy i poruszy każdego. To też kolejny dowód na to, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.

– Dzień dobry, jak część z was zapewne wie, straciliśmy w zeszłym tygodniu kogoś bardzo bliskiego. To największa strata dla naszego dziadka – tak zaczyna swą opowieść w filmiku na YouTube Davy Vanhaesendonck. Davy stracił babcię, a jego dziadek najukochańszą żonę po 63 latach małżeństwa. Kilka miesięcy wcześniej odszedł też ukochany pies dziadków.

Davy, jego żona i córka postanowili dać dziadkowi szczeniaczka, by starszego pana oderwać od smutnych myśli. Utrwalili ten moment i podzielili się nim ze swymi przyjaciółmi i innymi na YouTube. Moment, w którym dają szczenię dziadkowi, poruszy najtwardsze serca.

Oczywiście taki pomysł jest doskonały pod warunkiem, że wnuk z rodziną pomogą w opiece nad zwierzakiem, a w razie pogorszenia się stanu zdrowia dziadka, który teraz jest w dobrej formie, zajmą się zarówno starszym panem, jak i psem. Życzymy pieskowi i jego nowemu opiekunowi wielu szczęśliwych chwil. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments