Szczeniak do wynajęcia


Firma z miasta Provo w amerykańskim stanie Utah oferuje szczeniaki do wynajęcia. I to nawet na godzinę.

 

Wypożyczanie szczeniąt Jenna Miller, studentka z Uniwersytetu Brighama Younga, prowadzi od wakacji. Jej pomysł był taki – dać możliwość przebywania z małymi psami studentom, którzy mieszkają daleko od rodziny i nie mogą sobie pozwolić na opiekowanie się na stałe zwierzakiem.

Pożyczenie od Jenny Miller szczeniaka na godzinę kosztuje 15 dol., na dwie godziny 25 dol., a każde kolejne 60 minut to koszt 10 dol. Młoda bizneswoman zatrudnia cztery osoby, które zawsze dowożą i odbierają szczenięta, a także zapewniają im opiekę.   

Skąd pochodzą psy? Niektóre Miller wzięła ze schroniska, a inne kupiła od osób, którym zdążyły się znudzić. Gdy czworonogi dorastają i przestają być słodkimi maluchami, studentka szuka im domów – często się zdarza, że na stałe trafiają do osób, którym wcześniej Miller je wypożyczała.

Jenna Miller zapewnia, że nie trzeba się martwić o zwierzęta, które mają zapewnioną dobrą opiekę, a osoby, które korzystają z usług jej firmy, muszą przestrzegać rygorystycznego regulaminu. Przed każdym wypożyczeniem zwierzak jest karmiony, a Miller ma stały kontakt z lekarzem weterynarii, gdyby działo się coś niepokojącego.

Szczeniaki wypożyczają nie tylko studenci, ale i rodzice, by sprawić przyjemność dzieciom, a także kobiety, które chcą, by na randce towarzyszył im słodki maltańczyk czy york… KO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments