Szczęśliwy pies na nowo


Już w najbliższą środę 25 kwietnia w warszawskim Empiku odbędzie się spotkanie z Dorotą Sumińską związane w wydaniem nowej wersji jej książki „Szczęśliwy pies”.

„Szczęśliwy pies. Wydanie rozszerzone i uaktualnione” to pozycja dla tych, którzy planują po raz pierwszy zaopiekować się psem, a także dla tych, którzy mają już w domu czworonoga, ale chcą wiedzieć więcej. Dorota Sumińska od strony praktycznej omawia takie kwestie jak wychowanie, żywienie, rozmnażanie, sterylizacja i kastracja, profilaktyka, dobór rasy. Przybliża też niełatwe tematy związane z bezdomnością zwierząt czy adopcją starszych psów.

Spotkanie z Dorotą Sumińską, na które wszystkich chętnych zaprasza wydawnictwo Galaktyka, odbędzie się 25 kwietnia w warszawskim Salonie Empik w CH Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122 o godzinie 18.
Patronem medialnym książki jest miesięcznik „Mój Pies”, z którym Dorota Sumińska stale współpracuje. „Szczęśliwy pies. Wydanie rozszerzone i uaktualnione” będzie prezentem dla wszystkich czytelników miesięcznika, którzy w czasie, gdy numer czerwcowy będzie na rynku (od 23 maja), wykupią prenumeratę. ACh

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments