Szukało jej prawie milion osób

fot. www.facebook.com

Labradorka Phoebe – której właścicielką była Emma Bunton (Spice Girls) – została znaleziona martwa na torach kolejowych po trwających dwa dni największych poszukiwaniach zaginionego psa w Londynie.

W poniedziałek 4 lutego ukochana czekoladowa labradorka Emmy Bunton zagubiła się podczas spaceru w londyńskim parku. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, podejrzewano, że mogła zostać ukradziona. Rozklejano plakaty, przeczesywano okoliczne lasy. W akcję – największą w historii poszukiwań zaginionych psów – zaangażowana była brytyjska grupa Missing Pet Search Team, którą założył i kieruje były policjant Tom Watkins. Emma Bunton ma na Twitterze 890 000 przyjaciół i do nich też skierowała apel o pomoc. Wielu znajomych z show biznesu również starało się ją wesprzeć. Niestety  Phoebe została znaleziona martwa między torami kolejowymi – do wypadku doszło prawdopodobnie krótko po jej zaginięciu.


„Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Nasza ukochana Phoebe została odnaleziona i to jest niestety straszna wiadomość. Jesteśmy niepocieszeni. Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach, Phoebe” – napisał na Twitterze Jade Jones, partner Emmy Bunton, który podarował jej labradorkę sześć lat temu. MC
 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments