Test: Co powinieneś zrobić z psem, gdy wyjeżdżasz na wakacje?


Wyjeżdżasz na wakacje i zastanawiasz się, co powinieneś zrobić z psem? Sprawdź, które z wakacyjnych rozwiązań będzie dla was najlepsze!

Co powinieneś zrobić z psem, gdy wyjeżdżasz na wakacje? Sprawdź wyniki!

Większość odpowiedzi A

  • Zabierz psa ze sobą!

Twój pies to prawdziwy ideał – będzie niezastąpionym towarzystwem na wakacje! I nieważne, czy zatrzymasz się w hotelu pełnym ludzi, będziesz chodzić po górach czy wybierzesz się na wycieczkę objazdową samochodem. Twój pupil odnajdzie się w każdych warunkach i nie będzie sprawiał ci większych problemów. Rezerwuj dla niego miejsce na wakacjach i nie zapomnij spakować jego ukochanej zabawki!

Większość odpowiedzi B

  • Zarezerwuj miejsce w psim hotelu

Twój psiak nie będzie czuł się najlepiej na wakacyjnej wycieczce… Za to doskonale odnajdzie się w psim hotelu, bo jest prawdziwym fanem zabaw z innymi zwierzakami! Pewnie trochę za tobą potęskni, ale psie towarzystwo wynagrodzi mu wszelkie smutki z nawiązką. Pamiętaj tylko, by uważnie wybrać odpowiedni i bezpieczny hotel!

Większość odpowiedzi C

  • Powierz pupila bliskim znajomym

Masz zwierzaka, którego nie kręcą ani nowe miejsca, ani podróże i najchętniej spędziłby wakacje u ulubionej sąsiadki lub u twoich rodziców na działce. Jeśli tylko możesz zostawić go pod opieką kogoś bliskiego, nie zmuszaj go do wyjazdu i nie umieszczaj go w psim hotelu… To byłyby iście piekielne wakacje!

Większość odpowiedzi D

  •  Lepiej nigdzie nie wyjeżdżaj!

Mając takiego psa, najlepiej zrezygnuj z jakiegokolwiek wyjazdu! Czas i pieniądze poświęć lepiej na socjalizację psiaka, naukę podstawowych komend lub leczenie czworonoga tak, byście w przyszłym roku mogli razem wyjechać na wakacje.

Autor: Aleksandra Prochocka
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments