Travolta szczeka ludzkim głosem


John Travolta nie tylko po raz pierwszy podkłada głos w filmie animowanym, ale na dodatek grany przez niego bohater to… pies.

Biały owczarek szwajcarski o imieniu Bolt jest gwiazdą serialu telewizyjnego dla dzieci. Rola, w której występuje, przekonuje go, że jest wszechmocny: potrafi zatrzymać pędzący samochód albo przeskoczyć przez szybę w drzwiach. Kiedy przez pomyłkę zostaje wysłany statkiem do Nowego Jorku, nagle musi sobie radzić w rzeczywistym świecie, który nie ma nic wspólnego z ekranowym. Towarzyszą mu kotka Mr. Mittens i chomik Ruino.

W tej nowej trójwymiarowej produkcji wytwórni Walt Disney Animation Studios głos psa podkłada gwiazdor filmowy John Travolta, który śpiewa też piosenkę „I Thought I Lost You”, przypominając w ten sposób o swoich talentach muzycznych, które wiele lat temu ujawniły się w przeboju kinowym „Grease” (1978).

Travolta wspomina, że w dziecięcych zabawach często porównywano go do psa, a on sam uważa, że posiada główną cechę przypisywaną czworonogom, a mianowicie jest niebywale lojalny. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments