Troszczą się o czworonogi

fot. Facebook

Już po raz trzeci Butcher’s Pet Care został partnerem akcji charytatywnej Wielcy Małym na rzecz bezdomnych zwierząt, w której ramach środki ze sprzedaży kalendarzy, płyt i dzieł sztuki są przekazywane najbardziej potrzebującym schroniskom dla zwierząt w Polsce.

Brytyjska firma Butcher’s Pet Care nie tylko produkuje wysokiej jakości karmę dla psów i kotów, ale także wspiera liczne akcje na rzecz zwierząt potrzebujących pomocy. Jedną z form działalności charytatywnej jest udział – wraz z aktorami i innymi polskimi artystami – w promowaniu adopcji zwierząt ze schronisk.

W tym roku VI edycja akcji odbywa się pod hasłem „Adoptujemy śpiewająco”. Jej organizatorzy wydali numerowane kalendarze, w których takie gwiazdy, jak Agata Buzek, Piotr Adamczyk, Rafał Królikowski, Piotr Machalica czy Katarzyna Grochola, pojawiły się na pięknych fotografiach z różnymi zwierzętami, a Justyna Steczkowska nagrała charytatywną płytę z kolędami. Na aukcję dzieł sztuki, która odbyła się 15 grudnia w hotelu „Bristol”, swoje prace przekazali znani artyści: Edward Dwurnik, Andrzej Pągowski, Artur Przebindowski i wielu innych.

Zebrane fundusze zostaną przekazane sześciu schroniskom dla zwierząt – w Boguszycach, Korabiewicach, Ostrowi Mazowieckiej, Gliwicach oraz Pogotowiu dla Zwierząt i Ośrodkowi Adopcyjnemu FNiZ w Łodzi. Każdy może wesprzeć akcję, której partnerem jest Butcher’s Pet Care, kupując kalendarz lub płytę. PK

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments