Twinkie lubi przebijać baloniki – trafił do Księgi Guinnessa

fot. YouTube

Ulubiona zabawa jack russell terriera Twinkie stała się dla niego przepustką do Księgi Rekordów Guinnessa. Właśnie do niej trafił w kategorii: przebijam 100 czerwonych baloników w mniej niż 40 sekund.

Tak, wyobraźcie sobie, że jest taka kategoria w Księdze Rekordów Guinnessa, jak przebijanie, a właściwie przegryzanie baloników przez psa. A co jeszcze ciekawsze, obecny rekordzista wyssał ten talent z mlekiem matki. Jego rodzicielka Anastacia dzierżyła go bowiem kiedyś przez siedem lat (44,49 sekundy)!

Twinkie, jack russell terrier, przebił teraz 100 czerwonych baloników w 39,08 sekundy, co oznacza, że załatwiał w sekundę 2,5 balonika.

Jack russell terrier pobił poprzedni rekord należący do Cally The Wonderdog i wynoszący 41,67 sekundy. Został on ustanowiony w ubiegłym roku podczas telewizyjnego show „Britain’s Got Talent”.

Opiekunką Twinkie jest amerykańska trenerka Doree Sitterly z Kaliforni, która przez 20 lat (1982-2002) szkoliła zwierzaki w Animal Actors of Hollywood. Były wśród nich psy, koty, szczury, fretki i ptaki. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments