Vivaty dla bezdomnych zwierząt

fot. WBF Foto

Fundacja Viva! Akcja dla zwierząt po raz drugi organizuje Vivaty – galę i aukcję na rzecz bezdomnych zwierząt ze schroniska w Korabiewicach. Poprowadzą ją m.in. aktorka Maja Ostaszewska i tancerz Michał Piróg.

Osoby szczególnie zaangażowane w poprawę losu zwierząt ze schroniska w Korabiewicach otrzymają statuetki Vivaty Korabiewic. Wśród wyróżnionych są ambasadorzy akcji „Paka dla Bezdomniaka” aktorka Agata Buzek, aktor Kabaretu Moralnego Niepokoju Rafał Zbieć oraz autorzy programu TVN Uwaga!  Galę, podczas której zostaną wręczone statuetki, poprowadzą aktorka Maja Ostaszewska i prezes fundacji Viva! Cezary Wyszyński.

– Podczas gali opowiemy, co wydarzyło się od ubiegłego roku w schronisku w Korabiewicach. A wydarzyło się naprawdę dużo. Za nami kilka poważnych remontów, których celem była poprawa warunków życia naszych podopiecznych. Schronisko rozkwita i emanuje zupełnie nową ciepłą energią – mówi Cezary Wyszyński.

Odbędzie się też licytacja fantów przekazanych specjalnie na ten cel przez darczyńców (m.in. sukienka Agaty Buzek, w której odbierała Nagrodę Cybulskiego, różowe rękawice bokserskie z kampanii antyrakowej podpisane przez modelkę Kamilę Szczawińską, Paulinę Krupińską, Miss Polonię 2012, piłka z podpisem koszykarza Marcina Gortata). Licytację poprowadzi choreograf i tancerz Michał Piróg. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na utrzymanie schroniska w Korabiewicach. Fundacja Viva!, która od lutego 2012 roku jest właścicielem schroniska, szacuje, że miesięczne koszty utrzymania mieszkających w nim zwierząt wynoszą ok. 50 tys. zł. – Lista przedmiotów na aukcję cały czas jest otwarta – mówi Cezary Wyszyński. – Osoby, które chcą coś podarować na ten cel, proszone są o kontakt z naszą fundacją. Doceniamy każdy wkład, który pozwoli nam zebrać więcej pieniędzy na opiekę nad naszymi zwierzętami.

Gala i aukcja na rzecz schroniska w Korabiewicach obędzie się w środę 30 października 2013 roku o godz. 17 w Teatrze Nowym (wstęp tylko na osobiste zaproszenie). Patronem medialnym Vivatów jest portal psy.pl. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments