Warszawski Dzień Zwierząt – warto tam być!


Największe w Warszawie wydarzenie dla miłośników zwierząt odbędzie się już w najbliższą sobotę 21 maja na Polu Mokotowskim. Koniecznie weźcie udział w pierwszej edycji Warszawskiego Dnia Zwierząt – start o godzinie 13!

Bicie rekordu Polski w podawaniu łapy na komendę, pokaz psich zaprzęgów Igora Tracza, porady weterynaryjne, nauka pierwszej pomocy zwierzętom, konkursy dla dzieci i dorosłych – między innymi takie atrakcje przewidzieli organizatorzy na sobotnie popołudnie.

Goście specjalni Warszawskiego Dnia Zwierząt – lek. wet. Dorota Sumińska i dr Jacek Wilczak – opowiedzą o wychowaniu psów w miejskiej dżungli i o tym, jak zapobiegać bezdomności zwierząt, szczególnie w tak dużym mieście, jakim jest Warszawa.

Dzień zakończy się koncertem zespołów: Kombi, Raz Dwa Trzy i Saatus. Wydarzenie poprowadzą Marzena Rogalska i Michał Olszański. Patronami medialnymi imprezy są serwisy Psy.pl i Koty.pl.

Organizatorem WDZ jest schronisko Na Paluchu. Psiaki z tego schroniska również pojawią się 21 maja na Polu Mokotowskim i wezmą udział w specjalnej paradzie. W planach jest też zlot psów adoptowanych ze schroniska – koniecznie zabierzcie więc swoje czworonogi, jeśli macie pod opieką byłych schroniskowych lokatorów 🙂 AW

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments