Trzecia edycja wernisażu charytatywnego Win:Win. Nie może cię tam zabraknąć!


21 listopada odbędzie się trzecia edycja wernisażu charytatywnego Michała Torzeckiego Win:Win 3.0. Podczas wystawy będzie można zaadoptować czworonożnego przyjaciela.

Jesteś miłośnikiem zarówno psów, jak i sztuki? Zatem 21 listopada (czwartek) nie może cię zabraknąć w Przestrzeni Space (wejście od pl. Dąbrowskiego 8)! To już trzecia edycja wernisażu Michała Torzeckiego Win:Win 3.0., na którym będziecie mogli zobaczyć portrety 12 psów ze Schroniska w Korabiewicach. Na wydarzeniu będą również obecne sportretowane zwierzaki, znajdujące się pod opieką fundacji Viva! Akcja dla Zwierząt.

Win:Win 3.0. – sztuka pomagania

Wydarzenie to jest naprawdę niezwykłą imprezą, ponieważ pozwala jednocześnie podziwiać sztukę i wspomóc potrzebujące psiaki w schronisku. Cały dochód ze sprzedaży obrazów zostanie przeznaczony na podopiecznych fundacji.

Pomysł na wystawę charytatywną Win:Win po raz pierwszy pojawił się w mojej głowie kilka lat temu, kiedy zaadoptowałem Zyzia, który też jest psem schroniskowym z Fundacji Mikropsy i był wzięty z interwencji jako szczeniak. Na początku był dosyć nerwowy i nieufny, ale po kilku tygodniach nie odstępował mnie na krok i stał się wspaniałym przyjacielem.

 

Obserwując jak szybko rozwija skrzydła, mając kochającego właściciela, pomyślałem, że jeśli uda się stworzyć coś w rodzaju portretu psychologicznego i uchwycić „osobowość” innych podopiecznych schroniska, ułatwię przyszłemu właścicielowi poznanie zwierzaka, który stałby się jego życiowym kompanem – komentuje Michał Torzecki, pomysłodawca inicjatywy.

Dogs are fun, dogs are friends, dogs need us! ??Michael, the person behind Win:Win 3.0 – wernisaż charytatywny Michała Torzeckiego, invited us to his studio, where he paints for a purpose. He also introduced us to his beloved, rescued doggo and told their story. While waiting for our event, check out how it all started. ?Remember: we can change the lives of shelter dogs on November 21st. How?? Option 1 is buying paintings, posters, mugs and other gadgets with cute shelter dogs’ faces. All the money raised will be transferred to Schronisko w Korabiewicach Viva.? Option 2 is getting to know the portrayed dogs and becoming a dog parent. Those who successfully complete the adoption procedure will be awarded with a painting of their new, furry friend.See you there! ?

Publiée par Daftcode sur Mardi 12 novembre 2019

W każdym wariancie schronisko i pieski wygrywają

Tytuł wernisażu brzmi Win:Win, ponieważ tutaj nie ma przegranych. Na wystawie będą obecni goście specjalni, czyli sportretowani podopieczni fundacji. Dzięki temu będzie można bliżej poznać zwierzaki. Jeśli któryś z nich skradnie twoje serce, będziesz mógł go zaadoptować – po pozytywnym przejściu procesu adopcyjnego. Możesz zyskać nie tylko wiernego przyjaciela, ale w prezencie otrzymasz także jego portret.

Adopcja zwierzaka nie jest jedyną opcją pomocy. Możesz kupić pełnowymiarowy obraz z podobizną psiaka, mniejsze sitodruki bądź gadżety. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony Schronisku w Korabiewicach Viva, w którym obecnie znajduje się kilkaset zwierząt.

Schronisko w Korabiewicach Viva to miejsce tworzone przez ludzi pełnych zapału. Łączy ich pasja pomagania, radość z pracy ze zwierzętami i nadzieja zmian na lepsze. Mamy pewność, że tu zwierzaki traktuje się z godnością i szacunkiem, oraz że każda złotówka zebrana podczas wernisażu zostanie słusznie wykorzystana – opowiada Michał Torzecki.

Na wernisaż zapraszamy 21 listopada (czwartek) do Przestrzeni Space obok Klubokawiarni Miłość (wejście od pl. Dąbrowskiego 8). Wstęp wolny. 

Patronem medialnym wernisażu charytatywnego Michała Torzeckiego Win:Win 3.0. został portal Psy.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments