Westin zaprasza psy


Warszawski hotel Westin oferuje swoim gościom możliwość zamieszkania w pokoju ze swoim ulubieńcem.

Pomysł powstał kilka miesięcy temu w sieci hoteli Westin w Stanach Zjednoczonych i został właśnie przeniesiony do Europy. Na czworonoga czeka Westin Heavenly Dog Bed, czyli niebiańskie łóżko, oraz miska na wodę, karma i zestaw higieniczny. Pracownicy hotelu udzielają też informacji o pobliskich parkach i trasach spacerowych, psich salonach piękności, sklepach z akcesoriami dla psów oraz klinikach weterynaryjnych czynnych całą dobę. Zapracowanym gościom oferują pomoc w wyprowadzeniu czworonoga na spacer. Pobyt psa w hotelu – niezależnie od tego, jak długo trwa – kosztuje 30 euro.

Podczas spotkania poświęconego nowej ofercie obecne były dwa goldeny należące do prezesa hotelu Westin Stephena Sieberga. Towarzyszyły mu one we wszystkich dotychczasowych miejscach pracy: na Węgrzech, w Bułgarii, Niemczech, Albanii i teraz w Polsce. – Zmieniły też markę, mieszkały bowiem w wcześniej Sheratonie, a teraz w Westin – żartował Stephen Sieberg.
Trzecim psem goszczącym w apartamencie prezydenckim był yorkshire terrier biznesmenki Danuty Piontek. Wypróbował Westin Heavenly Dog Bed, ale szybko przeniósł się na fotel, na którym siedziała jego pani.

Goście spotkania mogli wesprzeć Fundację Azylu pod Psim Aniołem, a tym samym zwierzaki, które nie mają co prawda szans przespać się na niebiańskim łóżku, ale jeśli dojdzie do współpracy między hotelem a fundacją, być może będą mogły egzystować w nieco lepszych warunkach. (MC)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments