Wszystkie psy rasowe i kundelki łączcie się! Drugie Adopcinki już w najbliższy weekend


Na warszawskim Polu Mokotowskim w weekend 2-3 września odbędą się drugie urodziny programu Adopciaki.pl. Co to za impreza? Dlaczego warto na niej być?

Adopcinki 2017 będą towarzyszyły wielkiej imprezie miłośników psich sportów – w weekend na Polu Mokotowskim odbywają się bowiem Zawody Latających Psów, czyli pokaz frisbee. Przy tym wydarzeniu Adopciaki.pl będą miały swój namiot. A w namiocie…

Doradcy adopcyjni i behawioryści, którzy chętnie porozmawiają z każdym odwiedzającym. Będzie też można otrzymać poradnik adopcyjny i drobny upominek, a także napisać życzenia urodzinowe dla Adopciaków.

Adopcinki plakat

A ci, którzy będą chcieli wziąć udział w Spacerze Adopciaków, będą mogli w namiocie odebrać znak rozpoznawczy uczestników spaceru – słynną adopciakową bandankę.

Jeśli już o spacerze mowa… W zeszłorocznym, prowadzonym przez Agnieszkę Woźniak-Starak i Marcina Szczygielskiego, wzięło udział 200 osób i psów. W tym roku organizatorzy liczą na jeszcze większą frekwencję.

W tym spacer odbędzie się w sobotę 2 września. Uczestnicy wyruszą o godzinie 12 sprzed Pomnika Szczęśliwego Psa, a zakończą spacer po godzinie przy namiocie Adopciaków. Tam czworonogi za dzielne spacerowanie otrzymają smakołyki od firmy Purina – partnera programu Adopciaki.pl – a właściciele pyszny wegański tort.

Kto może wziąć udział w spacerze? Każdy pies ze swoim opiekunem. I rasowy, i kundelek. Każdy z czerwoną, adopciakową chustką na szyi.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj – KLIK!

Autor: Aleksandra Więcławska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments