Wybierz Miśka 2013

fot. fundacja Viva! Akcja dla Zwierząt

Fundacja Viva! Akcja dla Zwierząt przygotowała kolejną edycję charytatywnego kalendarza kampanii Wybierz Miśka (www.wybierzmiska.pl), propagującej adopcję bezdomnych zwierząt oraz wolontariat w schroniskach. W tym roku na okładce kalendarza znalazło się zdjęcie Szymona Hołowni – znanego dziennikarza, publicysty oraz miłośnika zwierząt.

– Praca nad zdjęciem do kalendarza Vivy! była zaszczytem i wielką frajdą. Poznałem genialnych ludzi i ich fantastycznych podopiecznych. Miecia – malutkiego, ślepego kundelka z korabiewickiego schroniska – zapamiętam do końca życia. Jeśli jest coś, co możecie zrobić, by wspomóc tych, którzy widzą całą pełnię i piękno żyjącego świata – zróbcie to, bo cierpienie zwierząt też woła o pomstę do nieba – mówi Szymon Hołownia.

Podobnie jak w poprzednich latach kalendarz przybliża działalność kilkunastu organizacji prozwierzęcych i zachęca do ich wspierania. Organizacje te działają nie tylko na rzecz miejskich psów i kotów, ale także zwierząt wykorzystywanych w laboratoriach, hodowanych na futra czy uratowanych z transportu do rzeźni.

Kalendarz (w tym roku do kalendarza w formacie A3 dołączono kalendarz na biurko) jest dostępny u wolontariuszy i na stronach organizacji (podajemy poniżej) znajdujących się w kalendarzu. Dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla zwierząt i wsparcie uczestniczących w projekcie stowarzyszeń i fundacji. Patronami medialnymi kalendarza są portale Psy.pl i Koty.pl. MC
 
– Stowarzyszenie Życie dla Zwierząt
– Pruszkowski Dom Tymczasowy
 
   
 
   
 
   

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments