Z miłości do yorków w Poznaniu

fot. materiały prasowe

Niedługo walentynki. W Poznaniu z tej okazji świętować będą też yorkshire terriery. Podczas imprezy „Z miłości do yorków” w Poznań City Center będą mogły zdobyć tytuł „najpiękniejszego”, „najmodniejszego”, „najmądrzejszego” i „najsłodszego” zwierzaka.

Wybory „Miss i Mistera Yorków” to niecodzienne i niezwykłe spotkanie wszystkich wielbicieli tej rasy. 14 lutego będzie można skorzystać z porad specjalistów z zakresu pielęgnacji, wychowania i zdrowia psów. W Poznań City Center pojawi się stanowisko Fundacji dla Zwierząt Animalia, na którym będzie można poznać przyszłego, czworonożnego przyjaciela. Natomiast od godziny 13.30 odbywać się będą pokazy i konkursy dla yorkshire terrierów i ich właścicieli.

Wszyscy miłośnicy yorków, a także psiaków w typie tej rasy, którzy w walentynki pojawią się w PCC, będą mogli wziąć udział w konkursie głównym. Jury wybierze najsłodszego szczeniaka, a także przyzna nagrody w kategoriach: „najpiękniejszy”, „najmodniejszy” i „najmądrzejszy”. Spośród finalistów w tych kategoriach jurorzy wybiorą także Miss i Mistera Yorków. Na zwycięzców i wszystkich uczestników czekać będą niezwykłe upominki, o które zadbali specjaliści z Kakadu.

Podczas walentynkowego wydarzenia nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych, którzy dzięki artystom malującym buźki będą mogli przemienić się w małe yorki.
 
Żeby wziąć udział w konkursach i wyborach należy do 12 lutego 2016 roku do godz. 18 przesłać na adres york.pcc@studio2.pl zgłoszenie zawierające imię i nazwisko właściciela, nr tel., adres e-mail, imię, płeć, wiek yorka oraz kategorię, w której wystartuje. W przypadku zgłaszania psa do konkursu dla szczeniąt wymagane jest przesłanie skanu książeczki zdrowia psa. Psy można zgłaszać do dowolnej liczby kategorii.

Impreza „Z miłości do yorków” odbędzie się 14 lutego w Poznań City Center na poziomie 1 w pobliżu sklepu Rossmann. Stanowiska z akcesoriami, karmą, przysmakami, kosmetykami i ubrankami dla psów, a także stanowiska specjalistów z zakresu pielęgnacji, wychowania i zdrowia yorków będą otwarte od 12 do 18. Konkursy rozpoczną się o godzinie 13.30. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments