Zapraszamy na Paradę Labradorów

fot. istockphoto.com

l Parada Labradorów odbędzie się w Warszawie w najbliższą niedzielę (start przed Pałacem Kultury i Nauki) z inicjatywy programu „Pomóżmy Razem”.

Organizatorzy programu „Pomóżmy razem” chcą w ten sposób pokazać, że labradory to nie tylko świetni kompani do zabawy, ale przede wszystkim idealne psy do zadań specjalnych. Swoją wyjątkowość udowadniają pracując w jednostkach ratowniczych, pomagając osobom niepełnosprawnym i niewidomym oraz wspomagając rehabilitację chorych.

Paradę Labradorów poprowadzi Marcin Prokop i Dorota Wellman, gościem specjalnym wydarzenia będzie zaangażowana w program „Pomóżmy razem” Katarzyna Dowbor.

I Parada Labradorów programu „Pomóżmy razem” to także możliwość, aby wesprzeć organizacje, które szkolą psy do pomocy osobom potrzebującym. Aby to zrobić wystarczy przyjśc ze swoim psem pod Pałac Kultury i wykupić "pakiet startowy" za 5 zł. Za każde 5 zł przekazane od uczestnika, zaangażowana w program „Pomóżmy razem” marka Velvet przekaże 15 zł na cele fundacji szkolących psy pomagające

Rejestravcja uczestników od godz. 10.00, PKiN od strony ul. Świętokrzyskiej.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments