Zebrali 12 tys. zł dla bezdomnych zwierząt

fot. WFB Foto

Podczas gali Vivaty w Teatrze Nowym w Warszawie odbyła się aukcja na rzecz schroniska w Korabiewicach. Ponad 12 tys. zł zostanie przeznaczone na dalsze prace remontowe w azylu. W imprezie uczestniczyło ok. 100 osób ze świata mediów, sztuki i biznesu.

– Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na prace remontowe w schronisku, których celem jest poprawa warunków życia naszych podopiecznych. W ich imieniu chciałbym gorąco podziękować wszystkim, którzy przekazali fanty na aukcję i w niej uczestniczyli – mówi Cezary Wyszyński, prezes fundacji Viva! Akcja dla Zwierząt.

   

Na aukcji wystawiono 17 fantów przekazanych przez artystów, sportowców, osoby prywatne i firmy. Licytację poprowadził choreograf i tancerz Michał Piróg. Za łączną kwotę 12 650 zł wylicytowano między innymi statuetki Mai Ostaszewskiej i Edyty Olszówki, butelkę szampana z podpisem Piotra Adamczyka, fotografię Magdaleny Cieleckiej oraz piłkę z podpisem koszykarza Marcina Gortata. Przedmioty, które nie zostały sprzedane podczas aukcji, można kupić na portalu aukcyjnym Allegro. Link do aukcji na www.vivaty.pl.

   
 

Podczas gali Vivaty uhonorowano także artystów, darczyńców oraz osoby ze świata mediów, które w ostatnim czasie najbardziej zaangażowały się w poprawę losu ponad 400 mieszkańców schroniska. Statuetki Vivaty Korabiewic otrzymali: Agata Buzek, Rafał Zbieć, autorzy programu Uwaga! TVN, Aleksandra Grabowiecka, Joanna Laskowska, Franciszek Iwaniuk, sklep Keko.pl, Agencja Social Media Socializer, Najwyższa Mistrzyni Ching Hai, WFB Foto. Patronem medialnym Vivatów był portal Psy.pl. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments