Znani zwierzofani składają noworoczne życzenia czworonogom


„Więcej szacunku dla waszego życia i dla waszych praw” – życzy zwierzętom Majka Jeżowska, nominowana w 2014 roku do nagrody Serce dla Zwierząt. Oby jej słowa oraz wszystkie pozostałe pełne miłości i szacunku dla zwierząt życzenia – składane czworonogom przez znane osoby, prawdziwych przyjaciół zwierząt – trafiły także do pewnego znanego publicysty i filozofa, który uważa, że zwierzęta nie mają żadnych praw. My jesteśmy zgoła odmiennego zdania i dlatego z satysfakcją przyłączamy się do pięknych życzeń Ewy Bem, Katarzyny Bujakiewicz, Sebastiana Cybulskiego, Majki Jeżowskiej, Małgorzaty Kożuchowskiej, Anety i Jana Kuroniów, Pauliny i Macieja Kurzajewskich, Poli Pospieszalskiej, Ryszarda Rembiszewskiego i Grażyny Szapołowskiej.

Gdybym była psem lub kotem, nie miałabym pewnie zbyt wygórowanych pragnień: ciepły dom, pełna miska, zabawy, spacery, no i może czasem jakiś przysmaczek. Tego nasi bracia mniejsi pragną najbardziej. I tego przede wszystkim życzą im znani zwierzofani, którzy doskonale rozumieją potrzeby czworonogów. Oto ich życzenia na 2015 rok. PK

W nadchodzącym roku i we wszystkich następnych życzę całym swoim sercem Ukochanym Ogonom, żeby nadal chciały kumplować się z Ludźmi i dostawały od nich samo dobro!

Ewa Bem

Życzę wszystkim miłośnikom zwierząt, żeby zawsze mogli przytulać się do swoich pupili. I żeby nigdy nie zabrakło im siły i energii do pomagania wszystkim stworzeniom.

Katarzyna Bujakiewicz

Wszystkim naszym czworonożnym przyjaciołom życzę jak najwięcej ciepła, miłości i wierności. Żeby mogły na nas polegać, tak jak my możemy polegać na ich czystych intencjach i oddanej miłości. No i oczywiście nigdy nie kończącej się zabawy i smakołyków w nagrodę, że są z nami.

Sebastian Cybulski

Wszystkim czworonogom życzę w nowym roku pełnych misek i ciepłych, miękkich posłań, ale przede wszystkim wrażliwych ludzi wokół.

Małgorzata Kożuchowska

Kochani Czytelnicy, ostatnie trzy miesiące 2014 roku to był w naszym życiu bardzo intensywny czas, adoptowaliśmy bowiem niewidomego szczeniaka, którego poprzedni właściciele prawdopodobnie pobili tak, że nie tylko miał połamane żebra i łapy, ale także stracił wzrok. Homer okazał się jednak cudownym, radosnym i mądrym nowym domownikiem, który mimo swoich problemów świat widzi sercem.
Wam zatem życzymy w nowym roku radosnych merdających ogonów, dużo pięknych chwil i zdrowia – dla was i waszych podopiecznych. I aby wasze serca pomagały wam dokonywać wyboru najlepszych z życiowych dróg, z merdającym ogonem lub ogonami u boku.

Aneta i Jan Kuroniowie

Nadchodzący rok niech będzie przepełniony pozytywnymi emocjami, mądrymi decyzjami, miłością do ludzi i zwierząt, szacunkiem do samych siebie i natury. Rozmowa, dotyk, czułe słowa, przyjaźń niech wypełniają serca, bo tworzą nas- ludzi. Nasz dom to rodzina ,rodzina to rodzice, dzieci, dziadkowie, ale też nasze psy Bono i Świrus, kotka Caryca i patyczak Marian. Najcudowniejszego nowego 2015 roku!

Paulina Smaszcz Kurzajewska i Maciej Kurzajewski

Ukochanym czworonogom życzę długich spacerów, smakołyków i zdrowia. Szczególne życzenia składam psom i kotom mieszkającym w schroniskach albo na ulicy, aby znalazły ciepły, kochający dom i rodzinę.

Pola Pospieszalska

Moi kochani czworonożni Przyjaciele! W nowym roku życzę wam, abyście zawsze znaleźli dobrych opiekunów, którzy was bezgranicznie pokochają, nawet wtedy, gdy zrobicie jakieś głupstwo, małą szkodę. Swoich opiekunów darzcie takim samym uczuciem, jak oni was… Kochajmy się nawzajem.

Ryszard Rembiszewski

Wszystkim zwierzakom życzę, aby ludzie przestali być zwierzęcy. Życzę bezdomnym psom, aby znalazły czułych opiekunów i budę ze smakowitą kością, kotom życzę miski ciepłego mleka, gryzoniom kawałeczka sera, a ptakom, aby śpiewały przy zawieszonej na karmniku słonince. Konikom owsa i suchego siana oraz wolnego wybiegu na łące… padoku bez granic…

Grażyna Szapołowska

Kochane zwierzaki! Życzę wam w nowym roku kochających i odpowiedzialnych opiekunów, zawsze ciepłych bud i pełnych misek, więcej dobrych adopcji. Niech znikną z waszego życia okrutni ludzie, którzy mogą was skrzywdzić, niech powiększa się grono oddanych zwierzolubów, wolontariuszy, grono wegetarian. Więcej szacunku dla waszego życia i waszych praw!

Majka Jeżowska

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martyna
Martyna
2 miesięcy temu

kotom mleka, które im szkodzi, a psom bud, no piękne życzenia