„Mój pies – moją gwiazdą”. Akcja charytatywna dla Azylu pod Psim Aniołem

fot. Tomasz Jastrzębowski

4 grudnia odbyła się akcja charytatywna „Mój pies – moją gwiazdą”, którą zorganizowała menedżerka artystów Julia Deja wraz z miesięcznikiem „Mój Pies”.

Blisko 290 kg karmy (w tym 36 kg od miesięcznika „Mój Pies”), koce, ręczniki i smycze trafiły przed świętami do schroniska Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Wszystko dzięki akcji charytatywnej „Mój pies – moją gwiazdą”, którą zorganizowała menedżerka artystów Julia Deja wraz z miesięcznikiem „Mój Pies”.

„Mój pies – moją gwiazdą”

Dary zbierano w kawiarniach W Biegu Cafe i Bali Cafe w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Udostępnili je właściciele Tomasz Iwan i Anna Gawlikowska za zgodą dyrektora Złotych Tarasów Marcina Berendta.

Do włączenia się do akcji zachęcała w niedzielne przedpołudnie (4 grudnia) Natalia Jakuła, prezenterka Vivy. Towarzyszyły jej znane osoby, którym los zwierząt nie jest obojętny: wokalistka Honey (wraz z Igorem Pilewiczem przyniosła największą paczkę karmy), Piotr Zelt, Candy Girl, Kasia Kępka, Alan Andersz, Żora Korolyov, Mark Tysper, Wawrzyniec Prasek i Dżaga. Piosenkarka Marina, choć chora, zebrała dary i ze swoją menedżerką namawiała fanów do przyłączenia się do akcji. Dary dla Azylu zbierały też przez trzy tygodnie dzieci z kilku warszawskich szkół. Stroną organizacyjną zajęły się Oliwia i Julia Bar.

Do akcji włączyła się firma Stopa, przekazując 20 kg karmy Eukanuba, której jest dystrybutorem. O dostarczenie darów do Azylu zadbał Robert Wolski, któremu, tak jak i pozostałym wolontariuszom, serdecznie dziękujemy w imieniu zwierzaków ze schroniska Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.

Pomagać można na wiele sposobów

Pamiętajcie, że każda pomoc jest na wagę złota, a pomagać można na wiele sposobów. Nie wiesz jednak jak? Koniecznie sprawdź, jak możesz zostać bohaterem dla bezdomnych psów. Więcej o tym przeczytasz pod tym linkiem: www.psy.pl/jak-moge-pomoc-bezdomnym-psom.

Autor: Paulina Król
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments