Album przyjaciela. Pies


Masz dużo zdjęć swojego psa i możesz bez końca o nim opowiadać? Może warto założyć mu album. Pomoże w tym „Album przyjaciela. Pies” Wiktorii Międzybrodzkiej.

Możesz oczywiście wkleić w nim zdjęcia swojego pupila. Ale to nie wszystko. Znajdziesz w nim też piękne zdjęcia jego pobratymców, małych i dużych, kudłatych i gładkowłosych, różnych ras (siberian husky, bokser, jamnik, owczarek niemiecki, foksterier i wiele innych). A poza tym masz szansę opisać swego psa na wiele różnych sposobów. A zaczyna się od określenia Psiej formuły. Wybór jest duży: pies Formuły 1; waleczne serce, kieszonkowy rozmiar; psinka-przytulinka, kumpel na każdą pogodę; poczciwy olbrzym; anioł w psiej skórze, czuły twardziel, ale możesz też stworzyć własną, wyjątkową i niepowtarzalną formułę.

Z tej przyjaznej kolorowej książeczki dowiesz się też, co o naszych czworonożnych przyjaciołach napisali różni mniej i bardziej znani ludzie. Choćby wybitny zoolog i etolog prof. Konrad Lorenz, który powiedział, że „Związek z psem to najtrwalsza więź na ziemi”. MC

 

Wiktoria Międzybrodzka, „Album przyjaciela. Pies”, Wydawnictwo Debit sp. j., http://www.wydawnictwo-debit.pl