Psy szukają domu! Pusia

author-avatar.svg

psy.pl

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Pusia to najweselszy schroniskowy pies. Aktywność to jej drugie imię. Jest pojętna i uwielbia zabawy z człowiekiem. Ma 5 lat i waży 15 kg.

Pusia do adopcji

fot. Schronisko na Paluchu

 • Imię: Pusia
 • W typie rasy: Mieszaniec
 • Wiek: 5 lat
 • Płeć: samica
 • Waga: 15 kg
 • Nr: 0732/21
 • Status: do adopcji z domu tymczasowego
 • Przyjęty: 2021-05-11
 • Znaleziony: Warszawa, ul. Dolna
 • Boks: 193 R1
 • Grupa: G6
"
"
"
"
"
"

Pusia. Kilka słów o mnie

Pierwsze imię już znasz. Czas poznać drugie – aktywność! Spokojnie, nie jestem psem nadpobudliwym. Po prostu czasami trzeba mi przypomnieć, że odpoczynek jest tak samo ważny, jak aktywność. Myślę, że świetnie sprawdzę się w psich sportach, na przykład flyball. Tak bardzo kocham zabawę, że nie znam umiaru. Bywam mało delikatna – potrafię przypadkowo złapać za rękę czy nabić siniaka. Na spacerach nie sprawiam kłopotów – pilnuję się i odwołuję. Nie chciałabym wyjść na chwalipiętę, ale znam dużo komend. Chętnie witam się nawet wtedy, gdy zaczepia mnie jakiś nieznajomy. Jakie są moje relacje z psami? Cóż, podczas spacerów mam ciekawsze zajęcia niż zaczepianie ich, ale jeśli któryś mnie prowokuje przez dłuższy czas, to będę się bronić.

Ale nie tylko zabawa mi w głowie. Jestem wpatrzona w człowieka i bardzo lubię się przytulać. Nie mam problemów z utrzymaniem czystości, nie gryzę i nie przywłaszczam sobie jedzenia ze stołu, które tak bardzo korci inne psy. Powinieneś też wiedzieć, że ze względu na prowadzone postępowanie (jestem dowodem w sprawie o znęcanie się) formalnie mogę przeprowadzić się do domu tymczasowego. Zmiana statusu jest możliwa po zakończeniu sprawy.

Jakiego domu szukam?

Najfajniejszego na świecie! Szukam kogoś, kto w pełni wykorzysta mój potencjał. Jestem bardzo radosną i aktywną psinką, dlatego marzy mi się człowiek, który będzie ćwiczył razem ze mną. Człowiek, który razem ze mną pokocha to życie! Zanim trafiłam do schroniska, mieszkałam razem z kotami. Nie wiem jednak, jak odnajdę się w domu, w którym jest więcej zwierząt – obawiam się, że mogę mieć problem z obroną zasobów. Jest to do wypracowania, ale pod warunkiem, że będziesz gotowy na pracę i nauczysz się szybko wyłapywać psie sygnały.

Jeśli nie możesz adoptować, wesprzyj karmą – KLIK!

Kontakt w sprawie adopcji

 • Dorota 509 664 983
 • Patrycja 505 804 235
 • Magda 609 266 951

Więcej zdjęć Pusi: napaluchu.waw.pl

emiteo

MAMY DLA CIEBIE PREZENT! Zapisz się do newslettera Psy.pl i już teraz odbierz za darmo e-book „50 ras w sam raz do kochania”

Pierwsza publikacja: 26.04.2022

Podziel się tym artykułem:

author-avatar.svg
psy.pl

Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.

Zobacz powiązane artykuły

Adoptowałeś lękliwego psa? Radzimy, jak zabezpieczyć go przed ucieczką!

Ten tekst przeczytasz w 4 minuty

Adoptowane psiaki, które wcześniej nigdy nie mieszkały w domu, mogą mieć skłonności do ucieczek. Jak zabezpieczyć psa przed ucieczką?

lękliwy pies

undefined

Bohaterowie nie zawsze noszą pelerynę. Poznajcie historię, która przywraca wiarę w ludzi

Ten tekst przeczytasz w 4 minuty

Sergio Florian, 44-letni maratończyk z Hawajów, często zachwyca się niezwykłymi widokami. Jednak to, co zobaczył podczas swojego treningu po górach O’ahu, było zaskakujące – nawet jak na jego standardy.

bohaterowie

undefined

„Dawno nie mieliśmy przypadku, w którym tak upodlono psa”. Pieski los na posesji wartej miliony

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty

Z pseudohodowli trafiła do prywatnego przytuliska, a później do wielkiego domu. Mogłoby się więc zdawać, że historia starszej suczki zakończyła się szczęśliwie. Nic bardziej mylnego. 

Beza na opuszczonej posesji

undefined

null

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter i otrzymuj raz w tygodniu wieści ze świata psów!

Zapisz się