Billie Eilish w czasie pandemii pomaga zwierzętom. Właśnie adoptowała pitbula!

fot. www.instagram.com/billieeilish

Wiele znanych osób w czasie pandemii angażuje się w pomoc zwierzętom. Jedną z nich jest młodziutka, ale już bardzo znana piosenkarka Billie Eilish, która adoptowała pitbula.

W wielu krajach na całym świecie z powodu pandemii koronawirusa władze zalecają pozostanie w domach. Nie da się ukryć, że jest to niezwykle trudny czas dla wszystkich ludzi, ale także dla zwierząt. W początkowej fazie pandemii schroniska borykały się ze wzrostem pozostawianych tam zwierząt przez opiekunów, którzy błędnie obawiali się, że mogą one przenosić wirusa. Na szczęście to już przeszłość. Obecnie wiele fundacji odnotowało wzrost adopcji, a niektóre z nich wyadoptowały nawet wszystkich swoich podopiecznych! Również wiele znanych osób apeluje, aby w tym czasie pomagać zwierzętom. Wśród nich znalazła się osiemnastoletnia Billie Eilish, która adoptowała pitbula.

Billie i jej serce dla zwierząt

Billie Eilish to młoda, amerykańska piosenkarka, która od pewnego czasu bije rekordy popularności. Nastolatka oprócz podbijania list przebojów wpiera również organizacje charytatywne, w tym Pawsitive Change Prison Program, która znajduje domy dla psów ze schronisk. Podczas kwarantanny w domowym zaciszu Billie Ellish postanowiła dać dom tymczasowy dwóm szczeniakom w typie pitbula. Co więcej, 18-latka zachęca również swoich fanów, aby w tym czasie pomagali zwierzętom, a kto może, by także jakiegoś psa przygarnął.

Billie Eilish adoptowała pitbula

Szczeniaki, które u piosenkarki zamieszkały w marcu, skradły serce Billie i ciężko było jej się z nimi rozstać. Dlatego po zakończeniu tymczasu, 18-latka postanowiła jednemu z nich dać dom stały. Drugi szczeniak również trafił do kochającego opiekuna. Piosenkarka podzieliła się tą wspaniałą wiadomością ze swoimi fanami – opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z małym pitbulem, którego zaadoptowała.

View this post on Instagram

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

Billie Eilish jest także opiekunką kundelka Peppera i również przygarniętego kota Mishy.

źródło: www.boredpanda.com | zdjęcie główne: www.instagram.com/billieeilish i screen z relacji

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments