Ten dalmatyńczyk ma serce na… nosie! Na jego punkcie oszalał cały internet

fot. Facebook / Lexi Smith

Kto widział "101 dalmatyńczyków", ten wie, że czarne łatki na białej sierści tych ślicznych psiaków mogą się znajdować w różnych miejscach. U dalmatyńczyka Wileya dwie łatki umiejscowiły się w szczególnym miejscu i w efekcie zwierzak ma nos... w kształcie serca!

Kiedy dalmatyńczyk Wiley przyjechał do swego nowego domu, jego właścicielka od razu zauważyła coś szczególnego. Ten słodki głuptasek miał dwie czarne łatki tworzące nos w kształcie serca. Początkowo jego nowa rodzina nie była pewna, czy gdy psiak będzie rósł, łatki nie zmienią kształtu.

Nie miałam pewności, czy łatki się spotkają, bo ta z lewej strony była lekko odsunięta – opowiadała reporterom Thedodo.com Lexi Smith, opiekunka Wileya.

Wiley to bardzo przyjacielski psiak, który oprócz tego, że ma nos w kształcie serca, ma też mnóstwo energii i zawsze jest gotów do zabawy z każdym napotkanym przechodniem. Na widok każdego macha ogonem i może się spodziewać, że ten odpowie mu głaskiem, gdy tylko zobaczy nos w kształcie serca.

Nos w kształcie serca zachwyca wszystkich

Wszyscy zauważają jego nos w kształcie serca. Nie mogę się z nim nigdzie ruszyć, żeby ktoś go nie zaczepił. Wileyowi bardzo się to podoba. Jest czarujący i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. To pieszczoszek, ale kiedy ma ochotę na zabawę, lepiej żebyś i ty miał na nią ochotę – mówi Lexi Smith.

Choć jest jeszcze młodziutki, zdołał się już zorientować, że się podoba, i chętnie się wszystkim prezentuje. Nie ma w nim za grosz zagubienia, traktuje świat jako miejsce, gdzie żyje sobie mnóstwo przyjaciół, których jeszcze nie miał okazji spotkać.

Dalmatyńczyk Wiley
fot. Facebook / Lexi Smith

Fan „101 dalmatyńczyków”

Wiley lubi się bawić z mieszkającym z nim kotem i… oglądać „101 dalmatyńczyków”. A przez swój nos w kształcie serca jest niesamowicie rozpieszczony, bo jak odmówić głaska takiemu słodziakowi?

Szybko nauczyłam go komendy „siad”, więc gdy tylko czegoś chce, siada i czeka, aż dostanie za to nagrodę – mówi Lexi Smith.

Ten śliczny psiak, który ma nas w kształcie serca, stał się lokalnym celebrytą także dlatego, że ma przyjazny charakter.

Autor: Magdalena Ciszewska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments