Ten dalmatyńczyk ma serce na… nosie! Na jego punkcie oszalał cały internet

Kiedy dalmatyńczyk Wiley przyjechał do swego nowego domu, jego właścicielka od razu zauważyła coś szczególnego. Ten słodki głuptasek miał dwie czarne łatki tworzące nos w kształcie serca. Początkowo jego nowa rodzina nie była pewna, czy gdy psiak będzie rósł, łatki nie zmienią kształtu.

Nie miałam pewności, czy łatki się spotkają, bo ta z lewej strony była lekko odsunięta – opowiadała reporterom Thedodo.com Lexi Smith, opiekunka Wileya.

Wiley to bardzo przyjacielski psiak, który oprócz tego, że ma nos w kształcie serca, ma też mnóstwo energii i zawsze jest gotów do zabawy z każdym napotkanym przechodniem. Na widok każdego macha ogonem i może się spodziewać, że ten odpowie mu głaskiem, gdy tylko zobaczy nos w kształcie serca.

Nos w kształcie serca zachwyca wszystkich

Wszyscy zauważają jego nos w kształcie serca. Nie mogę się z nim nigdzie ruszyć, żeby ktoś go nie zaczepił. Wileyowi bardzo się to podoba. Jest czarujący i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. To pieszczoszek, ale kiedy ma ochotę na zabawę, lepiej żebyś i ty miał na nią ochotę – mówi Lexi Smith.

Choć jest jeszcze młodziutki, zdołał się już zorientować, że się podoba, i chętnie się wszystkim prezentuje. Nie ma w nim za grosz zagubienia, traktuje świat jako miejsce, gdzie żyje sobie mnóstwo przyjaciół, których jeszcze nie miał okazji spotkać.

Dalmatyńczyk Wiley
fot. Facebook / Lexi Smith

Fan „101 dalmatyńczyków”

Wiley lubi się bawić z mieszkającym z nim kotem i… oglądać „101 dalmatyńczyków”. A przez swój nos w kształcie serca jest niesamowicie rozpieszczony, bo jak odmówić głaska takiemu słodziakowi?

Szybko nauczyłam go komendy „siad”, więc gdy tylko czegoś chce, siada i czeka, aż dostanie za to nagrodę – mówi Lexi Smith.

Ten śliczny psiak, który ma nas w kształcie serca, stał się lokalnym celebrytą także dlatego, że ma przyjazny charakter.

Autor: Magdalena Ciszewska