Jak zrywaliśmy łańcuchy w Warszawie, a jak robiły to dzieci w przedszkolu

fot. Celestyna Król | Paweł Królikiewicz

Akcja „Zerwijmy łańcuchy” odbyła się w kilkudziesięciu miejscowościach 1 października, a my nadal otrzymujemy od was relacje - również zdjęciowe - z tego wydarzenia. Mamy też film, na którym możecie obejrzeć, jak wyglądała akcja na placu Zamkowym w Warszawie.

Jak zawsze, i w tym roku akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Także mediów, które chętnie pisały o tym, dlaczego trzymanie psa na uwięzi przez całe jego życie jest niehumanitarne, niebezpieczne i niezgodne z prawem. O to chodzi, by o problemie było głośno!

Zobaczcie film, jak wyglądał happening w Warszawie.

Cieszą nas też relacje i zdjęcia, które dostaliśmy od przedszkolaków z Tęczowej Krainy i Królestwa Malucha w Pustyni i Tarnowie. Obydwa miejsca współpracują z Klubem Miłośników Wolontariatu Azorkowo i efekty są niesamowite. Z relacji wynika, że żadne z dzieci przypiętych na chwilę łańcuchem do budy nie chciałoby tak spędzić życia i wszystkie były przeciwne uwiązywaniu psów. Czy można się już cieszyć, że gdy pokolenie maluchów dorośnie, żadne z nich nie przykuje do budy swojego czworonożnego przyjaciela? AW

   

Organizator:

Partnerzy:
     

Patroni medialni:         

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments