Kołysanka dla psa – posłuchaj, jak śpiewa ją mała dziewczynka, a łzy same popłyną do oczu


Kołysanka dla psa, którą śpiewa mała Katie, zrobiła furorę w mediach społecznościowych. Wysłuchało jej już ponad 11 mln osób. Dlaczego tak bardzo wszystkich porusza?

Lauren Malone z Connecticut w Stanach Zjednoczonych przygarnęła psa. Oakley, piesek adoptowany przez Malone i jej rodzinę, znajdował się wcześniej pod opieką American Lab Rescue. To organizacja zajmująca się bezdomnymi psami, specjalizująca się w pomocy labradorom i ich mieszańcom.

Kołysanka dla psa

Gdy Oakley trafił do domu Malone’ów, najmłodsza w rodzinie Katie zaopiekowała się nim w szczególny sposób. Kołysanka dla psa, którą mu zaśpiewała, porusza nawet najtwardsze serca.

Oto, dlaczego, powinieneś adoptować bezdomnego psa. Albo dwa. Albo trzy, albo cztery – napisała Lauren Malone pod filmem, który umieściła na swoim profilu na Facebooku.

Katie śpiewa Oakley’owi własną wersję „Kołysanki”, utworu niemieckiego kompozytora Johannesa Brahmsa. Powtarza w niej Oakley’owi, że go bardzo kocha i że jest on dla niej najfajniejszym i najsłodszym pieskiem na świecie. Równocześnie głaszcze i przytula do siebie psiaka, który ledwo mieści się w jej drobnych ramionkach. A jemu się to najwyraźniej podoba i czuje się w nich bezpiecznie. Zdaje się obejmować dziewczynkę łapką za szyję, a potem próbuje się zwinąć w jeszcze mniejszą kulkę.

And THIS is why you should adopt a rescue dog. Or two. Or three or four. We adopted Oakley this week from our favorite rescue Americanlabrescue.com or check them out on Facebook at https://www.facebook.com/American-Lab-Rescue-ALR-212311848789674/ <3* Jukin Media Verified *Find this video and others like it by visiting https://www.jukinmedia.com/licensing/view/974747For licensing / permission to use, please email licensing(at)jukinmedia(dot)com.

Publiée par Lauren Malone sur Vendredi 20 octobre 2017

Jemu się to podoba, śpiewaj dalej – zachęca Lauren swoją córeczkę Katie.

Oakley rzeczywiście wygląda na zupełnie zrelaksowanego zwierzaka. I zdaje się wiedzieć, że trafił do domu, z którego nikt go już nigdy nie wyrzuci i w którym wszyscy go kochają.

Kołysanka dla psa śpiewana przez Katie nie tylko pomogła Oakley’owi zasnąć. Za sprawą filmu i apelu zamieszczonego na Facebooku przez Lauren Malone na konto American Lab Rescue wpłynęło ponad 1500 dolarów. Dzięki temu pracownicy organizacji będą w stanie pomóc większej liczbie bezdomnych zwierzaków. A wszystko to dzięki jednej małej dziewczynce i jej wielkiemu sercu oraz delikatnemu głosikowi.

Autor: Magdalena Ciszewska
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wiktoriadoglovers
Wiktoriadoglovers
3 lat temu

cudowne!!! 😉 <3.