Kup psi gadżet i wesprzyj Staruszkowo

Loft37

Breloczek, saszetka lub obroża – wybierz, co najbardziej ci się podoba, zamów na stronie internetowej i ciesz się z tego, że pomagasz psom!

Loft37 to znana firma produkująca ręcznie szyte buty. W 2011 roku została założona przez Joannę Trepkę – prawniczkę z obuwniczym biznesem w rodzinie – i projektantkę Paulinę Kalińską.

Firma Loft37 właśnie wystartowała z akcją, która ma pomóc zwierzętom. Konkretnie – starszym psom, podopiecznym Staruszkowa, o którym więcej pisaliśmy w styczniu (KLIK!).

Akcja jest prosta – wystarczy wejść na stronę Loft37.eu i wybrać jeden (albo więcej!) z trzech psich gadżetów.

Saszetka Loft37
Saszetka Loft37

Jest czarna, skórzana saszetka o wymiarach 14×20 cm, świetna na psie smaczki, ale też na telefon czy inne przydatne na spacerze rzeczy, z którymi zwykle nie ma co zrobić.

Obroża Loft37
Obroża Loft37

Dla osób, które nie tylko lubią psy, ale też są ich właścicielami, firma Loft37 przygotowała skórzane obroże. Są dostępne w dwóch rozmiarach – M (3×40 cm) i L (3×55 cm) – i w dwóch kolorach: żółtym i błękitnym. Do obroży jest też dołączony identyfikator.

Brelok Loft37
Brelok Loft37

Trzeci gadżet to breloczek, również dostępny w dwóch kolorach – żółtym i błękitnym. Ma wymiary 7×3 cm i będzie ładną ozdobą przy kluczach lub torebce.

Saszetka kosztuje 65 zł, brelok 25 zł, a obroża 55 zł. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc psom przebywającym w Staruszkowie. Akcja potrwa do końca roku.

Firma Loft37 jest partnerem plebiscytu Serce dla Zwierząt.

Autor: Aleksandra Więcławska
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
adawita
adawita
4 lat temu

takie działania są niezwykle potrzebne ! brawo dla Wszystkich działających równocześnie wielkie podziękowanie za wasze SERCA 1