Pies rasy husky uciekł z domu. Wędrował po lesie w towarzystwie nietypowego przyjaciela


Suczka Koda pewnego grudniowego dnia uciekła z domu. Dzięki nagraniom opiekunka psa, Rachel Howatt odkryła, że jej pies spędzał czas, wędrując po lesie... z jeleniem!

Opiekunowie uciekających psów nie mogą przestać myśleć o tym, co też ich pupil porabia wtedy, gdy ucieka, dokąd zaprowadza go nos i czy psiak kiedykolwiek jeszcze wróci. To uczucie zna Rachel Howatt, której pies rasy husky uciekł, by potajemnie spotkać się z… jeleniem.

Pies uciekł z domu

Rachel Howatt wraz ze swoim pupilem mieszka w Kanadzie. Pewnego grudniowego dnia suczka Koda uciekła z domu. Kobieta miała tylko nadzieję, że instynkt psa pozwoli mu nie tylko przetrwać na gigancie, ale też bez problemu odnaleźć drogę powrotną do domu. Okazało się, że Rachel nie musi się aż tak obawiać o swojego psiego towarzysza, ponieważ ten poza domem radzi sobie całkiem nieźle. Co więcej, podczas kilkudniowego pobytu w lesie Koda zyskała nowego przyjaciela. Przygody czworonoga uchwycił leśny monitoring.

Pies zaprzyjaźnił się z jeleniem

Chociaż pies wrócił do domu po kilku dniach, to Rachel była bardzo ciekawa, co przez ten czas porabiał jej zwierzak. W tym celu skontaktowała się z sąsiadem, który ma zamontowane kamery bezpieczeństwa. Obejmują one leśne szlaki turystyczne, znajdujące się w pobliżu ich domów.

Ku zdziwieniu Rachel, materiały filmowe ujawniły, że podczas wędrówki po lesie jej pies nie tylko dobrze się bawił, ale też zaprzyjaźnił się z jeleniem! Kobieta postanowiła podzielić się zarówno historią, jak i zdjęciami tej nietypowej pary przyjaciół na swoim Facebooku. Post zyskał ponad 50 tysięcy polubień, a udostępniło go 30 tysięcy osób.

Remember when I posted that Koda our little renegade husky was missing around Christmas time for a number of days? I…

Publiée par Rachel Howatt sur Vendredi 1 mars 2019

Na zdjęciach możemy zobaczyć, jak Koda wraz z jeleniem spędzała czas z dala od domu. Zwierzęta razem wędrowały, spały, a nawet w blasku księżyca obdarowały się „pocałunkiem”.

Nadal nie mogę w to uwierzyć! Śpi, je i bawi się z jeleniem, z którym się zaprzyjaźniła. WOW, niewiarygodny pies – napisała Rachel Howatt.

Internauci są zachwyceni tym międzygatunkowym romansem. A wy?

źródło: www.boredpanda.com | zdjęcie główne: www.facebook.com

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments