Pies z transparentem podbija internet! O co mu chodzi i dlaczego protestuje?

fot. www.instagram.com/dogwithsign

Baboy, znany również jako"pies z transparentem", z pewnością przyciągnie twoją uwagę. Zrzucasz winę na psa za brak pracy domowej? Baboy na pewno zaprotestuje.

Baboy to kolejny psiak, który podbija nie tylko media społecznościowe, ale też i serca wielu internautów. Co więcej, zwierzę wyróżnia się na tle pozostałych czworonożnych celebrytów. Baboy znany jest w internecie jako „pies z transparentem”, który mówi w imieniu wszystkich psów – małych i dużych, rasowych i mieszańców. Jakie wiadomości przekazuje światu ten uroczy psiak?

View this post on Instagram

@youknowwhoyouare

A post shared by Baboy (@dogwithsign) on

Pies z transparentem

Kto powiedział, że prawo głosu mają jedynie ludzie? Jak się okazuje, swój sprzeciw w wielu ważnych kwestiach mogą wyrazić również nasi czworonożni towarzysze. Baboy to dwuletni pies rasy-hybrydy cavapoo, który jak każdy psiak na co dzień uwielbia się bawić, przytulać, jeść i uczyć się nowych sztuczek. Ale to nie wszystko. Baboy dał się poznać internautom, jako „pies z transparentem”.

Czworonóg pozuje do zdjęć, trzymając w pysku sznurek, na którym zawieszony jest karton z krótką wiadomością. Przekaz jest nie tylko krótki, ale też zabawny, a niektórzy internauci próbują interpretować komunikaty na swój sposób.

„Nie przecinaj smakołyków, by były mniejsze”, „Nie obwiniaj mnie za swoje bąki”, „Przestań udawać, że rzucasz piłkę” – to tylko nieliczne wiadomości, które Baboy przekazał światu. Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze ma do powiedzenia ten uroczy psiak, to koniecznie zajrzyjcie na jego Instagrama.

Gość z transparentem

Caroline – opiekunka Baboy – przyznała, że zainspirowała się „gościem z transparentem„, którego niemy krzyk „usłyszało” miliony osób.

Baboy, jak przystało na prawdziwego celebrytę, ma swoje konto na Instagramie. Chociaż czworonóg w mediach społecznościowych zaistniał całkiem niedawno, to już obserwuje go blisko 25 tysięcy osób. Każdego dnia fanów Baboy’a ciągle przybywa.

źródło: www.dailymail.co.uk | zdjęcie główne: www.instagram.com/dogwithsign

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments