Na pomoc tonącemu psu! Suczka walczyła o życie w głębokiej studni


Biszkoptowa suczka wpadła do głębokiej studni. Chciała utrzymać się na powierzchni wody. Walczyła o życie. Czy udało jej się je ocalić?

Ktoś zadzwonił do Animal Aid Unlimited, organizacji, której wolontariusze spieszą na pomoc bezdomnym psom w mieście Udajpur w Radżastanie w Indiach. AAU prowadzi szpital dla chorych i rannych psów oraz schronisko. Telefonujący do organizacji informował, że suczka wpadła do głębokiej na ponad 20 m studni i walczy o życie. Nie było wyjścia, trzeba było jechać na pomoc tonącemu psu.

Suczka próbowała łapą zahaczyć się o wystający kawałek skały. Unosiła łeb i patrzyła wielkimi smutnymi oczami w górę, wypatrując ratunku. Za każdym razem, gdy udało jej się chwilę przytrzymać skały, ześlizgiwała się i znów wpadała do wody. Traciła siły. Prawdopodobnie usiłowała utrzymać się na powierzchni wody od wielu godzin.

Gdy wolontariusze Animal Aid Unlimited dotarli na miejsce, jeden z nich zjechał na linie do studni. Inny zsunął na dno studni wielki podbierak jak na ryby. Suczka została do niego włożona i wyciągnięta na powierzchnię. Potem przewieziono ją do szpitala Animal Aid Unlimited. Tam okazało się, że bardzo poraniła sobie łapy, próbując się ratować. Te rany jednak wkrótce się zagoją, najważniejsze, że suczka ocaliła życie.

Autor: Magdalena Ciszewska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments