Przegląd tygodnia #7. Sprawdź, co cię ominęło

fot. Shutterstock

Tydzień za nami. Czy jesteś na bieżąco ze wszystkimi tekstami? W minionym tygodniu pisaliśmy m.in. o tym, jak pies przeprasza i o Toto, który szuka domu. Dowiedz się też, jak przygotować kalendarz adwentowy dla psa.

Uff, w końcu nadszedł weekend. Czas na odpoczynek i na nadrobienie zaległości. Przygotowaliśmy dla was zestawienie wszystkich tekstów z minionego tygodnia. Koniecznie sprawdź, czy któregoś z nich nie przegapiłeś. Zapraszamy do lektury.

Co trzeci opiekun na świecie rozważa karmienie psa dietą wegetariańską. Wielka Brytania uznała, że jest to niezgodne z ustawą o dobrostanie zwierząt.


Toto to słodki, łagodny i niesamowicie uroczy psiak, który wciąż boi się wielu rzeczy. Ma 7 lat i waży 8 kg.


Nasz psiak, tak jak my, jesienią i zimą jest bardziej narażony na infekcje. Może się nawet zarazić od nas! Jednak niektóre objawy mogą nas zmylić.


Domowe czworonogi nie są fanami konfliktów ani napiętej atmosfery. Czy pies przeprasza, gdy wyczuje, że się na niego złościmy?


Jeśli od razu zabierzesz się do roboty, zdążysz jeszcze przed świętami zrobić swojemu psu ogromną przyjemność!


Niewiele zabrakło, by wydarzyła się tragedia. Mieszkaniec Mogilna pogrzebał swojego psa żywcem. Zwierzę uratowali przechodnie.


Masz pod opieką starszego psa? Gratulujemy – to fantastyczna przygoda mieć u swojego boku stabilnego, zrównoważonego zwierzaka z doświadczeniem życiowym. Tylko czy na pewno wiesz, jak się nim odpowiednio zajmować?


Z niecierpliwością czekasz na przesyłkę, twój pies również. On jednak tylko po to, by obszczekać kuriera. Zastanawiasz się, dlaczego pies nie lubi listonoszy? Znamy odpowiedź.


Aby polepszyć życie psa, nie musisz wydawać wielu pieniędzy ani tracić dużo czasu. Na początek wprowadź 5 zmian, które zwiększą komfort życia pupila.


Psiak podbiega lub wskakuje na kolana i… czar pryska z powodu zapachu. Dbajmy nie tylko o wygląd pupila!


Czy warto mówić, że psom potrzebna jest bezpłatna opieka weterynaryjna, gdy sami mamy czasem problemy z dostępem do lekarzy?


Chowanie się, nadmierne oblizywanie, drżenie ciała, ślinienie – to tylko niektóre z objawów stresu u psów. Jak na to reagować? Jak pomóc psu, który przeżywa trudną sytuację?

MAMY DLA CIEBIE PREZENT! Zapisz się do newslettera Psy.pl i już teraz odbierz za darmo e-book „50 ras w sam raz do kochania”

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments