Weź udział w konkursie marki PsiBufet i wygraj portret swojego psiaka!


Nie tylko skomponują odpowiednią dietę dla pupila, ale też dostarczą ją pod drzwi. Teraz PsiBufet razem z artystą Michałem Torzeckim zorganizowali konkurs, w którym oferują wyjątkową nagrodę - portret twojego psa!

Jesteś psiarzem, który kocha psy i sztukę? W takim razie dobrze trafiłeś. Marka PsiBufet postanowiła podjąć współpracę z niezwykłym artystą – Michałem Torzeckim. Miłośnicy psów zapewne kojarzą malarza z wernisażu charytatywnego Win:Win. W wyniku tej kolaboracji powstał pomysł na wyjątkowy konkurs dla klientów marki PsiBufet.

Pies jest naszym najlepszym przyjacielem. Dlatego chcielibyśmy, aby właściciele, którzy kochają swoje psiaki, mogli dostać pamiątkę w postaci obrazu swojego ulubieńca. Michał w swoje prace wkłada całe serce, a z portretów piesków robi prawdziwe dzieła sztuki – mówi Piotr Wawrysiuk, właściciel marki PsiBufet.

Jak wziąć udział w konkursie?

Opiekun psa, który chciałby wziąć udział w konkursie, musi być obecnym klientem PsiBufet. Przez cały okres trwania konkursu w każdy poniedziałek na facebookowym profilu PsiBufet pojawi się post konkursowy, pod którym uczestnicy mogą się zgłaszać. Pierwszy taki post pojawi się już 1 marca.

  • W komentarzu pod postem konkursowym należy opublikować zdjęcie portretowe swojego pieska oraz opisać swoje pierwsze miłe lub zabawne wspomnienia z psiakiem
  • Co poniedziałek wybierane będą 2 najbardziej kreatywne zgłoszenia

Konkurs marki PsiBufet – wyjątkowe nagrody!

Do wygrania są wspaniałe portrety psiaków narysowane przez artystę Michała Torzeckiego. Wyjątkowego malarza, który w organiczny, bezpretensjonalny i nienachalny sposób łączy sztukę z dobroczynnością na rzecz bezdomnych psów.

Łącznie do rozdania jest 8 portretów – co tydzień w poniedziałek marka PsiBufet będzie ogłaszać 2 laureatów. Ostatni zwycięzcy zostaną ogłoszeni 29 marca.

Konkurs trwa od 1.03.2021 r. do 28.03.2021 r. Ostatnie zgłoszenia będą przyjmowane do końca tego dnia.

Fundatorem nagród jest marka PsiBufet. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments