Razem możemy więcej! Kakadu już po raz drugi pomaga zwierzętom


Już 14 grudnia sieć sklepów Kakadu wraz ze swoimi klientami i piosenkarką Kasią Moś przystąpią do drugiej edycji akcji "Razem możemy więcej".

Zima to najtrudniejszy okres dla bezdomnych zwierząt. Jednak wśród nas są ludzie, którym ich los nie jest obojętny. Pracownicy fundacji i schronisk dla zwierząt oddają swoim podopiecznym całe serce. Robią bardzo dużo, aby miały one godne warunki bytowe oraz szybko znalazły swoich nowych właścicieli. Jednym z celów, jakie postawiły sobie sklepy Kakadu, jest wsparcie fundacji i schronisk oraz pomoc ich podopiecznym. Ta pomoc polega między innymi na wsparciu fundacji i schronisk w prowadzeniu zbiórek karmy dla bezdomnych zwierząt.

W tym miejscu pragniemy podziękować naszym klientom, którzy okazali dużo empatii i chętnie wspierają nas w tej pomocy – mówi Marcin Stankowski, dyrektor marketingu firmy Kakadu.

Razem możemy więcej…

Tylko w tym roku, dzięki wsparciu klientów Kakadu, udało się przekazać fundacjom i schroniskom ponad 40 ton karmy dla bezdomniaków. Niebagatelną rolę w pomocy odegrała polska piosenkarka Kasia Moś, która sama opiekuje się siedmioma adoptowanymi psiakami. Kasia Moś jest ambasadorką prowadzonej akcji „Razem możemy więcej”, której druga edycja właśnie ruszyła i potrwa do 31 grudnia 2018. Pierwsza edycja, w której razem z klientami Kakadu uzbierało ponad 5600 kg karmy pokazała, że razem możemy więcej! Karma ta trafiła do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Radomiu.

… po raz drugi

Do ilości karmy, która zostanie uzbierana przez klientów w sklepach Kakadu w tym roku, w trakcie trwania drugiej edycji akcji „Razem możemy więcej”, sklepy Kakadu dołożą 50% uzbieranych kilogramów.

Akcja startuje 14.12.2018 roku, czyli już jutro i będzie trwać do 31.12.2018 roku. Każdy klient będzie mógł zostawić w specjalnych koszach zakupione przez niego karmy. Całość powędruje do wskazanego przez Kasię Moś schroniska, która ponownie objęła akcję patronatem.

Kakadu nie przestaje pomagać zwierzakom i wszystkich też do tego zachęca!

A my z przyjemnością informujemy, że jako portal Psy.pl zostaliśmy patronatem medialnym akcji „Razem możemy więcej”.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments