Ten shiba zarabia prawdopodobnie więcej niż ty. Jest modelem

fot. Instagram / mensweardog

Menswear Dog to pies rasy shiba, który jest... modelem i zarabia na tym duże pieniądze. Nie wierzycie? A jednak - jego konto na Instagramie obserwuje 320 000 osób!

Ten czworonożny model jest rasowym nowojorczykiem – mieszka tam od ośmiu lat ze swoimi właścicielami, którzy zrobili z niego prawdziwą gwiazdę. Twierdzą, że psiak lubi pozować i ma do tego talent. Bo gdy kilka lat temu dla żartu zaczęli go przebierać w ludzkie ubrania i fotografować, podobno był zachwycony.

Shiba model
fot. Instagram / mensweardog

Właściciele Menswear Doga, który naprawdę ma na imię Bodhi, dostają zlecenia od firm odzieżowych. Zarabiają na tym niemałe pieniądze, bo od kilkunastu do nawet 20 000 dolarów miesięcznie! Shiba zarabia więc nie tylko na siebie, ale można powiedzieć, że utrzymuje całą rodzinę.

Meet Bodhi The Modelling Dog

This dog is more photogenic, and has a better life than you ??

Publié par UNILAD sur mercredi 9 août 2017

Yena Kim i David Fung, opiekunowie Bodhiego, już kilka lat temu rzucili pracę i zajęli się wyłącznie karierą swojego psa. Mają dzięki temu czas dla siebie i mogą organizować sesje zdjęciowe psiakowi. David jest grafikiem i zajmuje się stylizowaniem Bodhiego, z kolei Yena robi zdjęcia.

Shiba w marynarce
fot. Instagram / mensweardog

Jak sądzicie, czy Menswear Dog to wyłącznie pomysł na biznes jego właścicieli? Czy pies rzeczywiście ma radość z pozowania?

Autor: Aleksandra Więcławska
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pieski rządzą
4 lat temu

extra

Joasia45
4 lat temu

Ten filmik jest najlepszy. Co nie? 🙂