Test: Czy wiesz już wszystko o szczeniakach?


Chcesz sprawdzić swoją wiedzę o psich maluchach, bo myślisz, że wiesz już wszystko o szczeniakach? Ten test jest właśnie dla ciebie!

Czy wiesz już wszystko o szczeniakach? Sprawdź wyniki!

25-32 punktów

  • Ekspert jakich mało

Szczeniaki nie mają przed tobą żadnych tajemnic! Nie dość, że wiesz o nich praktycznie wszystko, to jesteś też doskonale przygotowany na stawienie czoła problemom, z jakimi spotkać się może każdy opiekun psiego malucha. Jesteśmy przekonani, że szczeniak w twoim domu będzie szczęśliwy, zadbany i zdrowy. Gratulujemy!

17-24 punktów

  • Miłośnik szczeniąt

Widać wyraźnie, że szczeniaki to twoja prawdziwa pasja. Jednak by stać się specjalistą od psich maluchów, potrzebujesz nauczyć się więcej o ich wychowaniu, karmieniu i opiece, jakiej wymagają. Przed wzięciem szczeniaka skonsultuj się ze specjalistą, który doradzi ci, jak prawidłowo zajmować się psim dzieckiem i rozwieje twoje wątpliwości.

10-16 punktów

  •  Jeszcze długa droga przed tobą

Jeśli teraz w twoim domu znajdzie się szczeniak, będziecie obydwoje mieli nie lada problemy. Brak wystarczającej wiedzy może skutkować błędami w socjalizacji, uporczywym brudzeniem w domu czy powstaniem innych kłopotliwych nawyków u psiaka. Dlatego z decyzją o nowym członku rodziny poczekaj, aż będziesz na to lepiej przygotowany.

8-9 punktów

  •  Trzymaj się od szczeniaków z daleka!

Nie tylko nie masz żadnej wiedzy o młodych psiakach – twoje pomysły mogą wyrządzić im poważną krzywdę! Mamy nadzieję, że nie jesteś obecnie opiekunem nawet dorosłego czworonoga. Zanim zdecydujesz się na psa, powinieneś jeszcze naprawdę dużo poczytać i porządnie się wyedukować.

Autor: Aleksandra Prochocka
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments