Trwa akcja „Zerwijmy łańcuchy”. Nie zwlekaj i dołącz do innych!

fot. Shutterstock

Od 4 października do końca grudnia trwa akcja "Zerwijmy łańcuchy". Już po raz 13. protestujemy przeciwko trzymaniu psów na uwięzi.

Do końca grudnia trwa akcja „Zerwijmy łańcuchy”. W tym roku formuła akcji została zmieniona i całkowicie przeniesiona do internetu. Zdecydowaliśmy się na taką formę, ponieważ potęga tego medium w dzisiejszych czasach jest nieoceniona. Naszym celem było dotarcie do jak największej liczby osób, zwłaszcza do tych najmłodszych. I tak oto powstało wyzwanie #zerwijmyłańcuchy.

Wciąż trwa akcja „Zerwijmy łańcuchy”

Akcja polega na tym, aby na własnej szyi odczuć ciężar, z którym na co dzień muszą mierzyć się psy łańcuchowe. Aby wziąć udział w wyzwaniu, należy m.in. założyć na szyję dowolny przedmiot, który waży minimum 2 kg – dokładnie tyle, ile przeciętny łańcuch – i sfotografować się z nim lub nagrać krótki filmik. TUTAJ możesz zobaczyć galerię zdjęć osób, które wzięły udział w naszej akcji, i którą na bieżąco aktualizujemy! Jeśli jesteś ciekawy, na czym polega challenge #zerwijmyłańcuchy, to koniecznie zajrzyj TU, gdzie znajdziesz dokładną instrukcję.

Ale to nie wszystko, co przygotowaliśmy w ramach akcji. Jeśli jednak nie masz odwagi poczuć na sobie ciężaru, możesz wesprzeć naszą zbiórkę www.pomagam.pl/zerwijmylancuchy. Naszym celem jest zebranie 50 000 złotych, które chcemy przeznaczyć na zakup wyprawek dla psów łańcuchowych – porządną i ocieplaną budę, miękką obrożę, długą i lekką linkę oraz metalowe miski. Do tej pory, dzięki wpłatom wielu osób udało nam się zebrać ponad 19 000 złotych. Chcemy pomóc jak największej liczbie psów trzymanych na uwięzi, dlatego liczy się dla nas każda złotówka. Dzięki wspólnym działaniom psy będą mogły przeżyć mroźne dni w przyzwoitych warunkach.

Pudelek wspiera akcję „Zerwijmy łańcuchy”

Tegoroczną akcję #zerwijmyłańcuchy wspiera największy internetowy serwis o gwiazdach Pudelek, który również zachęca was do wzięcia udziału w wyzwaniu.

W ramach akcji „Zerwijmy łańcuchy” Pudelek rozpoczął cykl wideo „Poznaj mojego psa”. Bohaterami filmików są gwiazdy, którym los zwierzaków trzymanych na uwięzi nie jest obojętny. W pierwszym wideo wstąpiła Małgorzata Rozenek-Majdan, która jest opiekunką trzech psów – George’a, Sisi i Lili. W drugim filmiku wystąpiła Joanna Opozda. Aktorka opowiedziała o swojej ukochanej pupilce Marilyn. W trzecim wideo możemy bliżej poznać Gabi Drzewiecką i jej futerkowe dzieci.

Organizatorem akcji „Zerwijmy łańcuchy” jest Portal Psy.pl

Partnerzy akcji

Patroni medialni

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments