9 miesięcy w 90 sekund. Zobacz wzruszający film!

fot. YouTube

Zaledwie 90-sekundowy filmik pokazuje, jak wiele może się zmienić w ciągu 9 miesięcy. Na pojawienie się dziecka nie czekali tylko przyszli rodzice...

Gdy dowiedział się, że będzie ojcem, codziennie robił zdjęcia swojej żonie i ich dwóm psom. Potem złożył je w 90-sekundowy film, który pokazuje, jak zmieniała się przez te 9 miesięcy przyszła mama, całe jej otoczenie i jak przeżywały to czworonogi – one czekały na pojawienie się nowego członka rodziny nie mniej podekscytowane niż przyszli rodzice.

9 miesięcy w 90 sekund

Okres ciąży to nie tylko rosnący brzuch kobiety. To także szereg przygotowań całego domu, otoczenia, nie wyłączając czworonożnych członków rodziny, w życiu których też się przecież wiele zmieni, a o czym często zapominamy.

Na tym wzruszającym filmie dwa psy – owczarek niemiecki Dunder i mały Munster – towarzyszą parze przyszłych rodziców we wszystkich przygotowaniach, widzą, jak zmienia się rzeczywistość wokół nich i pewnie dlatego z radością oczekują na małego chłopca, który wkrótce ma zamieszkać wraz z nimi.

Kiedy dowiedziałem się, że moja żona jest w ciąży, pomyślałem, że będzie to świetna okazja, aby za pomocą fotografii uchwycić wszelkie zachodzące zmiany. Tak naprawdę to właśnie wtedy zacząłem zauważać, jak wszystko zaczęło się zmieniać również dookoła mnie – napisał mężczyzna na YouTube.

Zresztą zobaczcie sami, jak to wyglądało:

12 miesięcy w 40 sekund

90-sekundowy filmik, który pokazuje, jak wiele może się zmienić w ciągu 9-miesięcy, nie jest pierwszym tego typu nagraniem zmontowanym przez świeżo upieczonego tatę. W 2011 roku, kiedy do ich domu zawitał Dunder, mężczyzna również postanowił uwiecznić upływ czasu i zachodzące zmiany. Codziennie robił zdjęcia pupilowi w tym samym miejscu. W czterdziestosekundowym filmiku możemy zobaczyć ekspresowe dorastanie – od ośmiotygodniowego szczeniaka do rocznego psa – i zmiany w wyglądzie owczarka niemieckiego.

Nagranie bardzo szybko stało się popularne, a na platformie YouTube ma ponad 10 milionów wyświetleń!

zdjęcie główne: www.youtube.com

Autor: Aleksandra Więcławska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments