10.08.2016

Codziennie buziak dla owczarka

author-avatar.svg

psy.pl

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Wszystkie psy gryzą wszystkich listonoszy? Tak myślicie? No nie, przecież nie można uogólniać. I przeczy temu to, co dzieje się codziennie na pewnym podwórku w Nowej Zelandii.

fot. Facebook

Jest coś takiego w listonoszu, że nie wszystkie psy za nim przepadają. A czasem problem tkwi w psie, a właściwie w jego właścicielu, który źle się nim opiekuje. Kiedy indziej to sytuacja decyduje o tym, że zwierzak jest rozeźlony.

Tu jednak jest zupełnie inaczej. Oto, co napisał i pokazał na swoim profilu na Facebooku Michael Colins z Nowej Zelandii:

Chcę się z wami podzielić czymś cudownym! Codziennie, niezależnie od tego, czy jest dla nas poczta, czy jej nie ma, ten listonosz zawsze się zatrzymuje przy naszym podwórku, by spotkać się z moim psem, który ma tylko dziewięć miesięcy. Inni zawsze traktują go jak niebezpiecznego zwierzaka, do którego nie można się zbliżać. Może dlatego, że jest duży – nie wiem. On na nich nie szczeka ani nie warczy (no może czasem sobie szczeknie, ale który pies tego nie robi?).

Ten listonosz zawsze ma jednak czas, by się zatrzymać i pogłaskać mojego psa i dać mu buziaka. Bardzo dziękuję temu mężczyźnie za to, że robi coś dobrego. Hej, masz tu przyjaciela, który zawsze czeka na ciebie! MC

Podziel się tym artykułem:

author-avatar.svg
psy.pl

Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.

Zobacz powiązane artykuły

03.10.2023

Październik miesiącem dobroci wobec zwierząt – dlaczego? Sprawdźmy!

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty

4 października, w dniu św. Franciszka z Asyżu – Patrona Ekologów i Opiekuna Zwierząt – obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Z tego powodu cały październik nazywany jest ich miesiącem! Ale to niejedyny powód...

październik miesiącem zwierząt

undefined

02.10.2023

Niewidoma kobieta wyproszona z restauracji. Powód? Pies przewodnik! 

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty

Kobieta została wyproszona z restauracji z psem asystującym. Swoją historię dokładnie opisała w mediach społecznościowych. Wydarzenie poruszyło internautów i skłoniło restaurację do przeprosin. 

Niewidoma 22-latka i jej pies musieli opuścić lokal

undefined

28.09.2023

Znany zoolog przyznał się do 60 zarzutów. Wiele z nich dotyczy zoofilii 

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Brytyjski ekspert i naukowiec specjalizujący się w badaniu krokodyli stanął przed sądem i przyznał się do 60 zarzutów, w tym m.in. do zoofilii. Szczegóły były tak drastyczne, że sąd pozwolił części osób na opuszczenie sali podczas odczytywania zapisów zbrodni.

znany zoolog przyznał się do zarzutów

undefined

null

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter i otrzymuj raz w tygodniu wieści ze świata psów!

Zapisz się