10.08.2016

Codziennie buziak dla owczarka

author-avatar.svg

psy.pl

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Wszystkie psy gryzą wszystkich listonoszy? Tak myślicie? No nie, przecież nie można uogólniać. I przeczy temu to, co dzieje się codziennie na pewnym podwórku w Nowej Zelandii.

fot. Facebook

Jest coś takiego w listonoszu, że nie wszystkie psy za nim przepadają. A czasem problem tkwi w psie, a właściwie w jego właścicielu, który źle się nim opiekuje. Kiedy indziej to sytuacja decyduje o tym, że zwierzak jest rozeźlony.

Tu jednak jest zupełnie inaczej. Oto, co napisał i pokazał na swoim profilu na Facebooku Michael Colins z Nowej Zelandii:

Chcę się z wami podzielić czymś cudownym! Codziennie, niezależnie od tego, czy jest dla nas poczta, czy jej nie ma, ten listonosz zawsze się zatrzymuje przy naszym podwórku, by spotkać się z moim psem, który ma tylko dziewięć miesięcy. Inni zawsze traktują go jak niebezpiecznego zwierzaka, do którego nie można się zbliżać. Może dlatego, że jest duży – nie wiem. On na nich nie szczeka ani nie warczy (no może czasem sobie szczeknie, ale który pies tego nie robi?).

Ten listonosz zawsze ma jednak czas, by się zatrzymać i pogłaskać mojego psa i dać mu buziaka. Bardzo dziękuję temu mężczyźnie za to, że robi coś dobrego. Hej, masz tu przyjaciela, który zawsze czeka na ciebie! MC

Podziel się tym artykułem:

author-avatar.svg
psy.pl

Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.

Polecane przez redakcję

Reklama
Koty i Psy - E-booki

Pobierz darmowy ebook o rasach psów

Zapisz się na newsletter i odbierz ebook „50 ras w sam raz do kochania” całkowicie za darmo

Zapisz się