REKLAMA
REKLAMA

Trzecia edycja wernisażu charytatywnego Win:Win. Nie może cię tam zabraknąć!

author-avatar.svg

psy.pl

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

21 listopada odbędzie się trzecia edycja wernisażu charytatywnego Michała Torzeckiego Win:Win 3.0. Podczas wystawy będzie można zaadoptować czworonożnego przyjaciela.

Win:Win

REKLAMA

Jesteś miłośnikiem zarówno psów, jak i sztuki? Zatem 21 listopada (czwartek) nie może cię zabraknąć w Przestrzeni Space (wejście od pl. Dąbrowskiego 8)! To już trzecia edycja wernisażu Michała Torzeckiego Win:Win 3.0., na którym będziecie mogli zobaczyć portrety 12 psów ze Schroniska w Korabiewicach. Na wydarzeniu będą również obecne sportretowane zwierzaki, znajdujące się pod opieką fundacji Viva! Akcja dla Zwierząt.

Win:Win 3.0. – sztuka pomagania

Wydarzenie to jest naprawdę niezwykłą imprezą, ponieważ pozwala jednocześnie podziwiać sztukę i wspomóc potrzebujące psiaki w schronisku. Cały dochód ze sprzedaży obrazów zostanie przeznaczony na podopiecznych fundacji.

Pomysł na wystawę charytatywną Win:Win po raz pierwszy pojawił się w mojej głowie kilka lat temu, kiedy zaadoptowałem Zyzia, który też jest psem schroniskowym z Fundacji Mikropsy i był wzięty z interwencji jako szczeniak. Na początku był dosyć nerwowy i nieufny, ale po kilku tygodniach nie odstępował mnie na krok i stał się wspaniałym przyjacielem.

 

Obserwując jak szybko rozwija skrzydła, mając kochającego właściciela, pomyślałem, że jeśli uda się stworzyć coś w rodzaju portretu psychologicznego i uchwycić „osobowość” innych podopiecznych schroniska, ułatwię przyszłemu właścicielowi poznanie zwierzaka, który stałby się jego życiowym kompanem – komentuje Michał Torzecki, pomysłodawca inicjatywy.

REKLAMA
REKLAMA

W każdym wariancie schronisko i pieski wygrywają

Tytuł wernisażu brzmi Win:Win, ponieważ tutaj nie ma przegranych. Na wystawie będą obecni goście specjalni, czyli sportretowani podopieczni fundacji. Dzięki temu będzie można bliżej poznać zwierzaki. Jeśli któryś z nich skradnie twoje serce, będziesz mógł go zaadoptować – po pozytywnym przejściu procesu adopcyjnego. Możesz zyskać nie tylko wiernego przyjaciela, ale w prezencie otrzymasz także jego portret.

Adopcja zwierzaka nie jest jedyną opcją pomocy. Możesz kupić pełnowymiarowy obraz z podobizną psiaka, mniejsze sitodruki bądź gadżety. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony Schronisku w Korabiewicach Viva, w którym obecnie znajduje się kilkaset zwierząt.

REKLAMA
REKLAMA

Schronisko w Korabiewicach Viva to miejsce tworzone przez ludzi pełnych zapału. Łączy ich pasja pomagania, radość z pracy ze zwierzętami i nadzieja zmian na lepsze. Mamy pewność, że tu zwierzaki traktuje się z godnością i szacunkiem, oraz że każda złotówka zebrana podczas wernisażu zostanie słusznie wykorzystana – opowiada Michał Torzecki.

REKLAMA
REKLAMA

Na wernisaż zapraszamy 21 listopada (czwartek) do Przestrzeni Space obok Klubokawiarni Miłość (wejście od pl. Dąbrowskiego 8). Wstęp wolny. 

Patronem medialnym wernisażu charytatywnego Michała Torzeckiego Win:Win 3.0. został portal Psy.pl.

Podziel się tym artykułem:

author-avatar.svg
psy.pl

Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.

REKLAMA
REKLAMA
Koty i Psy - E-booki

Pobierz darmowy ebook o rasach psów

Zapisz się na newsletter i odbierz ebook „50 ras w sam raz do kochania” całkowicie za darmo

Zapisz się
REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA zniknie za 10s

REKLAMA zniknie za 10s