25.10.2011
Biegali na Bemowie
psy.pl
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Jesienna edycja zawodów Bemowo Agility odbyła się w miniony weekend w parku Górczewska w Warszawie. Była bardziej kameralna od czerwcowej, ponieważ ze względu na krótszy dzień zdecydowano, że może w niej wziąć udział 80 zawodników.
fot. Ula Charytonik
Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.
Zobacz powiązane artykuły
17.05.2025
Kaganiec dla psa. Jaki będzie najlepszy i kiedy należy go zakładać?
Ten tekst przeczytasz w 4 minuty
Kaganiec dla psa to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia. Warto, aby znał go każdy pies, nawet jeśli na co dzień go nie nosi. Sprawdź, jak wybrać najwygodniejszy kaganiec dla pupila.
undefined
15.05.2025
Jak wybrać najlepszą smycz dla psa? Sprawdź!
Ten tekst przeczytasz w 6 minut
Jak prawidłowo dobrać smycz dla psa? Jaka powinna być długość smyczy dla czworonoga i jaki materiał sprawdzi się najlepiej? Oto praktyczne wskazówki, które pomogą ci wybrać najlepszą smycz dla psa.
undefined
09.05.2025
Śpisz w łóżku z psem? Inni też! Jakie są tego plusy?
Ten tekst przeczytasz w 6 minut
Opiekunowie psów dzielą się, jak wiadomo, na tych, którzy śpią ze swoim psem oraz na tych, którzy śpią z pupilem, ale się do tego nie przyznają. Jakie korzyści płyną z tego wspólnego spania?
undefined