NAJBRZYDSZY pies świata – sprawdź jak wygląda!

fot. Shutterstock

Lustereczko, powiedz przecie, kto jest... najbrzydszy na świecie? Eksperci uznali, że w 2017 roku najbrzydszy jest pies o imieniu Martha. Zgadnijcie, jakiej jest rasy?

Co roku w Kalifornii odbywają się wybory najbrzydszego psa świata. Kilka dni temu poznaliśmy wyniki tegorocznego konkursu.

Królowa 2017 roku waży 57 kg, ma 3 lata, na imię Martha i jest przedstawicielką rasy mastif neapolitański. Suczka od początku trwania konkursu była ulubienicą publiczności i wszystko wskazywało na to, że zdobędzie ten tytuł. Gdy więc jury ogłosiło zwycięzcę, nie było niespodzianki.

Najbrzydszy pies
fot. Justin Sullivan / Getty Images)

Martha była swego czasu prawie ślepa – poprzedni właściciele tak ją zaniedbali, że niemalże straciła wzrok. Została interwencyjnie od nich odebrana i trafiła do nowego domu, w którym troskliwie się nią zajęto. Potrzeba było kilku operacji, by uratować jej wzrok. Na szczęście wszystko się udało i dziś widzi już całkiem nieźle.

W nagrodę suczka otrzymała 1500 dolarów.

Przypomnijmy, że zwyciężczynią w 2016 roku została SweePee – mieszaniec chihuahuy i grzywacza chińskiego, o czym pisaliśmy tutaj – KLIK!

Autor: Aleksandra Więcławska
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
CherryAndVesla
4 lat temu

Nieprawda, jest słodka 🙂