Przegląd tygodnia #11. Sprawdź, co cię ominęło

fot. Shutterstock

Tydzień za nami. Czy jesteś na bieżąco ze wszystkimi tekstami? W minionym tygodniu pisaliśmy m.in. o tym, czy pies może mieć ADHD, a także, dlaczego nie chce załatwiać się na śniegu.

Uff, w końcu nadszedł weekend. Czas na odpoczynek i na nadrobienie zaległości. Przygotowaliśmy dla was zestawienie wszystkich tekstów z minionego tygodnia. Koniecznie sprawdź, czy któregoś z nich nie przegapiłeś. Zapraszamy do lektury.

Kiedy powinniśmy martwić się tym, że pies patrzy na ścianę? Czy może to być objawem poważnych problemów zdrowotnych u zwierzaka?


Ta akcja społeczna poruszyła serca nie tylko kibiców rozgrywek piłkarskich. Zanim jeszcze mecz się rozpoczął, zawodnicy Zenit Sankt Petersburg wyszli na boisko w towarzystwie psów.


Czy ciągły niepokój, nieposłuszeństwo na spacerach i problemy ze skupieniem się na treningu mogą być objawem psiego ADHD? Sprawdź!


Pies wyczuł niebezpieczeństwo i szczekaniem zaalarmował o pożarze. Niszczycielski żywioł niemal doszczętnie strawił dom i pozbawił dachu nad głową panią Bogusię oraz jej córkę.


Julia Wieniawa chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Celebrytkę śledzi na Instagramie ponad 2 miliony ludzi, zatem tym bardziej dziwi jej ostatnia decyzja.


Niektóre psy mogą odmawiać załatwiania swoich potrzeb na śniegu. Jak przekonać zwierzaka, by załatwił się zimą na dworze?


Często nierealne i nijak mające się do rzeczywistości. Mowa o oczekiwaniach – również tych względem wspólnego życia z psem.


Młode czworonogi lubią brać wszystko do pyska. Niestety czasem kończy się to tragicznie! Jak pomóc psu, który przegryzł kabel i został rażony prądem?


Nasi pupile mają do nas dużo cierpliwości. Jednak nie wszystko, co robimy, się im podoba! Czego nie znoszą?


Usiadł i żadną siłą go nie ruszysz! Dlaczego pies siada na spacerze i nie chce dalej iść? Jak ruszyć zapierającego się uparciucha?


Nie tylko aportowanie czy agility – lista psich rozrywek jest dłuższa, niż ci się wydaje. Oto najfajniejsze zabawy dla psa, które powinien znać każdy psiarz.

MAMY DLA CIEBIE PREZENT! Zapisz się do newslettera Psy.pl i już teraz odbierz za darmo e-book „50 ras w sam raz do kochania”

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments