Przegląd tygodnia. Sprawdź, co cię ominęło

fot. Shutterstock

Tydzień za nami. Czy jesteś na bieżąco ze wszystkimi tekstami? W minionym tygodniu pisaliśmy m.in. o interwencji w schronisku w Wojtyszkach czy policyjnym pudlu, który pociesza ofiary przestępstw. Dowiedz się też, w jaki sposób psy wyczuwają raka.

Uff, w końcu nadszedł weekend. Czas na odpoczynek i na nadrobienie zaległości. Przygotowaliśmy dla was zestawienie wszystkich tekstów z minionego tygodnia. Koniecznie sprawdź, czy któregoś z nich nie przegapiłeś. Zapraszamy do lektury.

Shot to delikatny pieszczoch o anielskiej cierpliwości i ufnych oczach, który szuka spokojnego oraz kochającego domu. Ma 10 lat i waży 27 kg.


To już udowodnione – psy wyczuwają choroby, w tym raka. Zamiast więc bagatelizować psie zachowanie, warto zaufać zwierzęcemu instynktowi.


Schronisko w Wojtyszkach nareszcie na celowniku! Czy Pogotowie dla Zwierząt uratuje tysiące psów przebywających w tym obozie koncentracyjnym?


Oficer policji lubi być głaskany. Brzmi dziwnie? Nie ma w tym nic dziwnego! Tym oficerem jest policyjny pudel.


Podawanie psu salami nie jest najlepszym pomysłem – zawarte w tej wędlinie dodatki mogą spowodować zatrucie u domowego czworonoga.


Policyjny pies Kair po raz kolejny zaskoczył. Wytropił skradziony skuter! Policja z Częstochowy może być dumna z takiego funkcjonariusza.


Zatrucie teobrominą pochodzącą z kakao może skończyć się dla psa nawet śmiercią! Co należy zrobić, gdy pies zjadł czekoladę?


Uciekł, a może został uprowadzony i wywieziony? Bokser o imieniu Neron zniknął 28 października. Wciąż jednak nie udało się ustalić miejsca pobytu psa.


Jeśli zadajesz sobie pytanie, czy podczas spaceru twój pies musi mieć i smycz, i kaganiec, to odpowiedź brzmi – zależy gdzie. Istotne jest także to, jakiej rasy masz psa i czy jesteś w stanie zachować nad nim kontrolę.


Wiedziałeś, że własnoręcznie możesz zrobić ekologiczny szampon dla psa ze składników dostępnych w każdym sklepie? To naprawdę proste!

MAMY DLA CIEBIE PREZENT! Zapisz się do newslettera Psy.pl i już teraz odbierz za darmo e-book „50 ras w sam raz do kochania”

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments