Przegląd tygodnia #10. Sprawdź, co cię ominęło

fot. Shutterstock

Tydzień za nami. Czy jesteś na bieżąco ze wszystkimi tekstami? W minionym tygodniu pisaliśmy m.in. o tym, czego można nauczyć się z filmów o psach i czy pies może jeść grzyby.

Uff, w końcu nadszedł weekend. Czas na odpoczynek i na nadrobienie zaległości. Przygotowaliśmy dla was zestawienie wszystkich tekstów z minionego tygodnia. Koniecznie sprawdź, czy któregoś z nich nie przegapiłeś. Zapraszamy do lektury.

Ten najwspanialszy czas w roku jest równocześnie wyjątkowo niebezpieczny dla psa! Jak zabezpieczyć dom na święta Bożego Narodzenia?


Przyszedł czas podsumowań kampanii „Zwierzęce zwierzenia, czyli o emocjach czworonogów” organizowanej przez HempKing – polskiego producenta CBD.


Jeszcze jeśli nie wiesz – marka Brit wydała Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa. Rozmawiamy jednym z twórców e-booka – behawiorystą i trenerem psów Michałem Dąbrowskim.


Wśród skutków ubocznych kastracji suki wymienia się między innymi pokastracyjne nietrzymanie moczu. Czy faktycznie warto się tym martwić?


Też tak macie? Mówicie o sąsiadach „ta pani od Kamy”, „ten facet, co ma Maksa”? Nie jesteście sami! Ale czy to dobrze o nas świadczy?


Mimo licznych prozdrowotnych właściwości, grzyby nie są dla psa najlepszym dodatkiem do diety. Dlaczego nie powinniśmy podawać ich domowym czworonogom?


Jesteś na etapie kompletowania wyprawki dla psa? Nie wiesz, od czego zacząć? Skorzystaj z naszej ściągi!


Wiele psów nie lubi obcinania pazurów i dotykania łap… Czy pilnik elektryczny będzie dobrą alternatywą dla wrażliwego czworonoga?


Czekamy na nią cały rok, wreszcie w grudniu ją ozdabiamy. Choinka. Dla nas jest symbolem świąt. A czym jest dla naszych psów?


Gwiazda betlejemska to niezwykle popularna świąteczna ozdoba. Niestety zawiera toksyczne mleczko, które powoduje silne zatrucia u psów!


Wygląda na to, że czekają nas święta w domu, w wąskim gronie. Umilmy sobie ten czas, oglądając filmy!

MAMY DLA CIEBIE PREZENT! Zapisz się do newslettera Psy.pl i już teraz odbierz za darmo e-book „50 ras w sam raz do kochania”

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments