Przegląd tygodnia #6. Sprawdź, co cię ominęło

fot. Shutterstock

Tydzień za nami. Czy jesteś na bieżąco ze wszystkimi tekstami? W minionym tygodniu pisaliśmy m.in. o stereotypach związanych z płcią psów i Borówce, która szuka domu. Dowiedz się też, które rasy psów lubią koty.

Uff, w końcu nadszedł weekend. Czas na odpoczynek i na nadrobienie zaległości. Przygotowaliśmy dla was zestawienie wszystkich tekstów z minionego tygodnia. Koniecznie sprawdź, czy któregoś z nich nie przegapiłeś. Zapraszamy do lektury.

Od dzisiaj w sklepach sieci Biedronka możecie znaleźć nowy numer magazynu „Mój Pies i Kot”. Dodatkiem są zabawne skarpetki.


Borówka to bardzo inteligenta, czuła, wrażliwa i energiczna miniaturka w typie owczarka niemieckiego. Ma 6 lat i waży 26 kg.


Stereotypy związane z płcią dotyczą nie tylko ludzi. Również opiekunowie psów mają wiele stereotypowych przekonań o różnicach między suczką i psem.


Tym razem COVID-19 u psa zdiagnozowano w Wielkiej Brytanii. Potwierdził to główny lekarz weterynarii.


Wątróbka to dla wielu psów prawdziwy przysmak! Czy psy mogą ją jeść? Ile wątróbki może dziennie zjeść domowy czworonóg i jak najlepiej ją przygotować?


Twój pies boi się głośnego hałasu? To nie wszystko! Naukowcy dowiedli, że domowe dźwięki mogą być równie stresujące.


Karygodne zaniedbania doprowadziły do śmierci Gucia. Właścicielowi, który polewał psu oczy wodą utlenioną, grozi do pięciu lat więzienia.


… czyli opowieść o psie, który gra niepowtarzalną, ważną rolę w filmie życia Igi Krefft.


Co łączy psy lubiące koty? Na pewno nie wielkość. Są wśród nich zwierzaki małe i duże, dzięki czemu każdy wybierze psa dla siebie.


Ponad rok temu pies Pongo został zastrzelony tuż pod swoim domem. Myśliwy, który zabił psa, otrzymał właśnie wyrok w zawieszeniu i wysoką grzywnę.

MAMY DLA CIEBIE PREZENT! Zapisz się do newslettera Psy.pl i już teraz odbierz za darmo e-book „50 ras w sam raz do kochania”

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments