Pies ukradł właścicielowi… sztuczną szczękę. Musisz zobaczyć to nagranie!


York o imieniu Thomas został przyłapany przez swojego opiekuna na noszeniu - w pysku, a jakże - sztucznej szczęki. Nagranie zyskało dużą popularność w internecie. Też musicie je zobaczyć!

Psy, jeśli coś kradną, to najczęściej buty czy jedzenie ze stołu. Łupem rzadziej padają inne przedmioty – a już na pewno nie tego typu. Ben Campbell z Michigan jest opiekunem yorka. Mężczyzna pewnego dnia, dla żartu, postanowił kupić sobie sztuczną szczękę. Pies Bena – Thomas – przechytrzył go, nim ten zdążył nacieszyć się swoim zakupem i ukradł mu jego nowe uzębienie.

Thomas – pies, który ukradł sztuczną szczękę

Przebywając na kwarantannie w związku z obecną pandemią koronawirusa, ludzie wymyślają sobie różne sposoby na urozmaicenie czasu. Ben Campbell, mieszkaniec Michigan, chciał porobić sobie kilka śmiesznych i nietypowych zdjęć. Do tego celu postanowił zaopatrzyć się w sztuczną szczękę. Nie przewidział jednak, że jego pupil Thomas również będzie chciał sprawdzić, jak wyglądałby w takim lśniąco białym uzębieniu. Pies ukradł właścicielowi sztuczną szczękę i świetnie się bawił.

View this post on Instagram

A post shared by Toothy Thomas (@toothythomas)

Nabyłem sztuczne zęby, żeby pośmiać się z siebie w czasie kwarantanny i, no cóż… Thomas ukradł je ze stołu – relacjonuje Ben Campbell.

Kiedy mężczyzna zobaczył swojego psa ze sztuczną szczęką, wyciągnął telefon, by uwiecznić ten moment. Nagranie opublikował na Facebooku i YouTubie. Na filmiku możemy zobaczyć yorka z pełnym uzębieniem, a także usłyszeć reakcję Bena: „Dokąd biegniesz, Thomas? Co robisz?”.

Bo śmiech to zdrowie

Nagranie zyskało wśród internautów dużą popularność. Filmik na YouTubie ma już blisko 2 miliony wyświetleń! Thomas ma również swoje konto na Instagramie i chociaż dopiero niedawno dołączył do użytkowników tego serwisu społecznościowego, to z dnia na dzień przybywa mu wielbicieli. Pod filmikiem na YouTubie możemy przeczytać m.in. takie komentarze:

Właśnie obudziłem cały mój dom, śmiejąc się głośniej niż kiedykolwiek. To było tak nieoczekiwane!

Inni użytkownicy YouTube napisali:

Thomas jest absolutnie przezabawny, a twój śmiech jest zaraźliwy.

W końcu zdobędę te mięśnie brzucha – po prostu ze śmiechu!

Są też i tacy, którzy powątpiewają w całą historię, jakoby Thomas ukradł sztuczną szczękę i sam ją sobie założył. Jakie jest wasze zdanie? Czy to mogło wydarzyć się naprawdę?

źródło: metro.co.uk |zdjęcie główne: www.instagram.com/toothythomas

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments