07.09.2019
W filmowej wersji „Zakochanego kundla” zagra psiak ze schroniska!
Aleksandra Prochocka
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
W aktorskim „Zakochanym kundlu” zagrają prawdziwe psy! Jednym z nich będzie Monte - dwuletni psiak w typie teriera, adoptowany ze schroniska w Arizonie.
fot. Disney
Dla fanów kultowych bajek Disney przygotowuje kolejną aktorską wersję swojej dawnej produkcji. Tym razem wyprodukuje remake znanego wszystkim „Zakochanego kundla” – historii rasowej suczki Lady, której wpadł w oko zwykły, bezdomny psiak. Amerykańska premiera produkcji planowana jest na 12 listopada. W filmowej wersji „Zakochanego kundla” bezdomnego Trampa zagra dwuletni psiak, który został adoptowany ze schroniska!
Monte dostał rolę w filmowej wersji „Zakochanego kundla”
W głównych rolach aktorskiego „Zakochanego kundla” będziemy mogli zobaczyć prawdziwe psy. Lady zagrana zostanie przez suczkę rasy cocker spaniel, Rose. Natomiast w roli bezdomnego Trampa zobaczymy Monte – psiaka ze schroniska w Arizonie.
Monte trafił do schroniska w Arizonie w kwietniu 2018 roku. Pracownicy schroniska uwielbiali psiaka za rozdawane wszystkim buziaki i idealne zachowanie. Bezdomnego zwierzaka wypatrzyła grupa hollywoodzkich trenerów zwierząt, która poszukiwała psa do roli w najnowszej produkcji Disneya. Dwuletni psiak w typie teriera został także adoptowany przez jedną z trenerek. Reszta psiej obsady również znalazła kochające domy po zakończeniu zdjęć do filmu!
Remake słynnej animacji będzie podobny do oryginału?
Ogromne podobieństwa filmowej wersji do jej animowanego oryginału widać już na oficjalnym plakacie produkcji. Przedstawia on najsłynniejszą scenę filmu, w której dwa zakochane psy jedzą spaghetti z jednego talerza.
Disney opublikował także oficjalny trailer filmu, który można obejrzeć na YouTube.
Też nie możecie doczekać się premiery filmowej wersji „Zakochanego kundla”? Fani Lady i Trampa – zgłoście się!
Specjalista do spraw żywienia psów, zoopsycholog, wolontariusz w Schronisku na Paluchu. Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Nauk o Zwierzętach, SGGW.
Zobacz powiązane artykuły
30.09.2024
Pies z Piły – walka o wolność po latach zaniedbania
Ten tekst przeczytasz w 3 minuty
Wyobraź sobie, że cały twój świat ogranicza się do kilku metrów kwadratowych. Nie masz dokąd pójść, a jedyne, co czujesz, to ciężar łańcucha na szyi. Dla wielu psów w Polsce taki scenariusz to nie wytwór wyobraźni, ale codzienność.
undefined
30.09.2024
Pies z Tarnowa – z łańcucha do ciepłego domu
Ten tekst przeczytasz w 3 minuty
Każdy pies zasługuje na ciepło, dach nad głową, pełną miskę i miłość. Niestety, dla wielu zwierząt życie na łańcuchu staje się codziennością, która przytłacza i niszczy ich zdrowie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. W jednej z małopolskich wsi pies, który przez lata żył w zimnie, dziś może odpoczywać na wygodnej kanapie. Jak do tego doszło? Oto jego historia.
undefined
30.09.2024
Starogardzka suczka – nowa nadzieja po latach cierpienia
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Zwierzęta trzymane na łańcuchach cierpią nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Każdy dzień przywiązania do zimnej budy, bez możliwości swobodnego ruchu, to cierpienie, które trudno opisać słowami.
undefined