Suczka Lainey zyskała nowe życie. Zobacz jej niesamowitą przemianę!


Choroba Lainey była w tak zaawansowanym stadium, że suczka w ogóle nie przypominała samej siebie... Jej przemiana przechodzi najśmielsze oczekiwania!

27-letnia Lauren Buckley trafiła w internecie na zdjęcie skrajnie zaniedbanej suczki. Lainey była pozbawiona sierści, miała opuchnięty pyszczek, a jej skórę pokrywały krwawiące rany. Na szczęście suczka trafiła w dobre ręce i po czterech miesiącach dokonała się niezwykła metamorfoza psiaka. Musicie zobaczyć te zdjęcia!

„Cuchnęła, nie widziała, zakrwawiła całą naszą kanapę”

Cztery lata temu Lauren Buckley z przepełnionego schroniska w Alabamie uratowała psa przed eutanazją. Ostatecznie zwierzak znalazł u niej dom stały. Od tego czasu kobieta prowadzi u siebie dom tymczasowy dla czworonogów w potrzebie. W ostatnim czasie, przez cztery miesiące Lauren zajmowała się suczką, która wyglądała jak siedem nieszczęść.

W Wigilię ktoś znalazł porzuconą w rowie suczkę i opublikował jej zdjęcie na Facebooku. Ten ktoś nie mógł jej jednak zatrzymać, dlatego wiedziałam, że muszę coś zrobić – powiedziała Lauren Buckley.

Opublikowany przez Lauren Buckley Sobota, 18 kwietnia 2020

Lainey wymagała natychmiastowej pomocy, bez niej mogłaby umrzeć. Kiedy suczka trafiła do Lauren, kobieta nie była pewna, czy zwierzę przeżyje. „Cuchnęła, nie widziała, zakrwawiła całą naszą kanapę” – tak stan czworonoga opisała kobieta. Postanowiła jednak zrobić wszystko, aby uratować suczkę. Dramatyczny stan skóry Lainey był wynikiem świerzbu demodektycznego (to choroba dziedziczna – zakażona matka przekazuje je potomstwu) i innych infekcji skórnych.

Metamorfoza wydobyła piękno Lainey

Cztery miesiące – tyle czasu zajęła rekonwalescencja suczki. Lainey pod opieką Lauren i lekarzy weterynarii powoli wracała do zdrowia. Suczka codziennie dostawała antybiotyki, a także miała robione kąpiele lecznicze.

Miałam ją pod swoją opieką 4 miesiące. Lainey codziennie zażywała antybiotyki i leki. Dwa razy w tygodniu poddawaliśmy ją kąpielom leczniczym, robiliśmy okłady z oleju kokosowego, a także dodawaliśmy go do jej jedzenia. Robiliśmy wszystko, aby jak najmniej się stresowała, bo, jak wiadomo, stres ma negatywny wpływ na odporność – wspomina Lauren.

Opublikowany przez Lauren Buckley Sobota, 18 kwietnia 2020

Leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty. Dziś Lainey już nie przypomina tego zaniedbanego psiaka, jakim była na zdjęciu, które przypadkiem w internecie zobaczyła Lauren. Wystarczyły cztery miesiące troski i opieki, aby suczka wróciła do zdrowia, odzyskała sierść, a poprzedni wygląd odszedł w niepamięć. Ale Lainey zyskała coś jeszcze – nowy, kochający dom. Adoptowała ją bowiem przyjaciółka Lauren.

Aby zobaczyć niesamowitą przemianę Lainey, przejdź na kolejne strony!

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments